Na wysokości gromadnie odwiedzanej co sobotę Giełdy „Wschód” w Skołoszowie w gminie Radymno powstanie nowe skrzyżowanie. Za ponad 856 tys. zł wykona go konsorcjum PBI Infrastruktura i PBI WMB z Sandomierza.
Niedawno rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnął przetarg na tę bardzo potrzebną, bo znacznie poprawiającą bezpieczeństwo w tamtym rejonie inwestycję. Do przetargu stanęły cztery firmy.
Wygrało konsorcjum PBI Infrastruktura i PBI WMB. Skrzyżowanie wykona za 856 tys. 307 zł.
Inwestycja obejmie swoim zakresem budowę skrzyżowania w ciągu drogi krajowej nr 77, polegającą na stworzeniu pasów do skrętu w lewo z drogi krajowej, budowę wysp kanalizujących ruch i przebudowę wlotów skrzyżowania. Zmiana organizacji ruchu obejmie odcinek na długości ok. 700 m.
W ramach robót budowlanych wykonane zostanie frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni, wzmocnienie nawierzchni, a także przebudowa istniejących zjazdów publicznych. Całość prac ma się zakończyć po ponad pół roku od podpisania umowy.

fot.zbiory własne
Na wysokości Giełdy „Wschód” powstanie nowe skrzyżowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i super jednakowoż najważniejsza, tak czy owak, jednak, profilaktyka !!!
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL *** YT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
Ale kupa. Auta pozostawione na polach uprawnych? To nieekologiczne.SUABO
No i super jednakowoż najważniejsza, tak czy owak, jednak, profilaktyka !!!
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL *** YT.COM - POZNAJ TO CO JESZ
Ale kupa. Auta pozostawione na polach uprawnych? To nieekologiczne.SUABO