Rondo to pomysł na usprawnienie ruchu u zbiegu ulic: Kościuszki, Słowackiego, Sienkiewicza i Wyspiańskiego w Lubaczowie. Obecnie trwa opracowywanie potrzebnej dokumentacji. – Liczymy, że zadanie wejdzie do realizacji jeszcze w tym roku – mówi burmistrz Krzysztof Szyt.
Głównym inwestorem będzie Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich, ponieważ ul. Sienkiewicza i część ul. Kościuszki jest drogą wojewódzką, biegnącą w kierunku Horyńca-Zdroju i dalej – Hrebennego. Zgodnie z zasadą, taki obowiązek przejmuje właśnie zarządca drogi wyższej kategorii.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze