Reklama

Przy okazji świąt

03/04/2015 20:18

Przy okazji wydań świątecznych Życia Podkarpackiego wręcz maniakalnie powracam do kilku motywów. Przede wszystkim piszę o potrzebie dogadywania się najbliższych osób. Przy suto lub skromnie zastawionych stołach warto odłożyć choćby na krótką chwilę wszelkie urazy, uprzedzenia, żale. Powspominać bliskich, dalekich, pobałakać o rzeczach mniej ważnych, a pogodnych. Absolutnie unikajmy tematów drażliwych, na przykład polityki. Doskonale wiemy: gdzie dwóch naszych rodaków, tam trzy zdania.

Szkoda psuć sobie smaku szynki, jajek, chrzanu, chałki, mazurków oraz herbaty z cytryną. Dla zdrowotności zaserwujmy sobie średniodystansowy spacer z dużymi i małymi przedstawicielami rodziny. Na czas świąt odłóżmy zdobycze cywilizacyjne (telewizję, Internet, telefonię komórkową) i pooddychajmy podkarpackim powietrzem.

Tak więc z okazji świąt wielkanocnych w imieniu całego zespołu Życia Podkarpackiego życzę Państwu wspaniałych spotkań z najbliższymi, doskonałego nastroju, optymizmu. Chociaż nie zawsze widać słońce, niech pozytywnie usposabia nas świadomość, że jest na pewno. Nie pozwólmy się nikomu poróżnić. Przy zachowaniu własnych osądów odrzućmy wszystko, co rujnuje zgodę! Nawet gdy czasem czujemy się paskudnie, szukajmy jasnych stron życia. Taki jest duchowy wymiar tajemnicy Zmartwychwstania. I oczywiście: obyśmy zdrowi byli!         

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    b 16 - niezalogowany 2015-04-05 19:02:05

    EWANGELIA POKOJU -  WEGANIZM.BLOX.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-04-05 20:08:45

    "Nie popadajcie w żarłoczność, która pociąga za sobą rzeź zwierząt''   Budda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości