Reklama

Przybliżają przemyślanom smaki Neapolu i Mediolanu

Aldona Kurasz pochodzi z okolic Dubiecka, jej mąż Valerio Familio z Neapolu. Połączyły ich miłość i kuchnia. Oboje pokochali też Przemyśl. Swoją trattorię Familio zdecydowali się otworzyć właśnie tutaj. Ich specjalnością jest pizza neapolitańska.

Pani Aldona mieszkała we Włoszech. Wyjechała kiedyś do sióstr na wakacje i tak została. Na 11 lat. Jednak męża poznała w Polsce, zupełnie przypadkiem, za to we własnym domu. To było 5 lat temu.

– Byłem wtedy na rozstaju dróg. Miałem przed sobą dylemat – zostać menedżerem pizzerii w Wielkiej Brytanii czy wyjechać do Australii. Pewnego dnia brat zapytał nagle: dlaczego by nie spróbować w Polsce? I stało się. Przyjechałem na chwilę, ale poznałem Aldonę. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Zostałem na stałe – opowiada Valerio. Jego druga miłość to pizza[paywall] – pasja i zawód. Ma spore doświadczenie, przez 16 lat pracował jako pizzerman w Neapolu i poza granicami Włoch. Zawsze marzył, by mieć knajpkę. Jego żona również związana była z branżą gastronomiczną. – Przez lata staraliśmy się o to, by dojść do celu własnymi rękoma. Niedawno zdecydowaliśmy o przeprowadzce do Przemyśla, by tu otworzyć własną pizzerię – opowiada A. Kurasz.

Muśnięcie historii

Dlaczego Polska? – Pokochałem kobietę i ten kraj. Lubię atmosferę, jaka panuje w Polsce i żyjących tu ludzi. Zachwycają mnie polska kultura i pogoda! Deszcz i trochę chłodu sprawiają, że dobrze się czuję. Uwielbiam też zieleń tego kraju, jego przyrodę. Włochy są przepiękne, ale ziemia jest też wysuszona słońcem. Dużo piachu i morza – mało zieleni – śmieje się Valerio.

Reklama

Dlaczego Przemyśl? – Polubiłem to miasto. Chcieliśmy otworzyć własną restaurację tutaj, bo to nasze miejsce. Przemyśl urzeka piękną architekturą, na ulicach widać ślady historii. Podobną sympatią darzę Kraków i Sandomierz. Przemyskie restauracje znają włoskie smaki, ale nie ma tu prawdziwej kuchni i pizzy neapolitańskiej. Każdy, kto jadał w Neapolu i innych regionach Włoch, wie, że smak tej pizzy kolosalnie się różni. Takiej, jakie są w Neapolu, w Rzymie już nie zjesz. Nawet jeśli ktoś zna kuchnię włoską, jej odmiana regionalna zadziwi go nowym smakiem – dodaje.

100 proc. oryginalności

Małżeństwu w prowadzeniu trattorii pomaga przyjaciel rodziny Carlo Espozi. Jako szef kuchni dba o oryginalny smak tradycyjnych dań i komponuje autorskie menu. Co poleca?

– Koniecznie trzeba spróbować owoców morza. Jako jedyni w Przemyślu sprowadzamy świeże od zaprzyjaźnionego dostawcy z Krakowa. Serwujemy je na różne sposoby: smażone krewetki i kalmary, w słynnym risotto wedle mediolańskich tradycji, z makaronami i na pizzy. Nasze tiramisu jest obłędne! To oryginalna receptura mojej babci. Specjalnością jest też oczywiście pizza na neapolitańskim cieście – taką samą jak zjesz u nas, zjesz w Neapolu.  Pyszna, chrupiąca, prosto z pieca. Tradycyjna i nadziewana w wersji calzone. Sto procent oryginalności – podkreśla kucharz.

Kulinarna wycieczka

W tratorii używane są wyłącznie włoskie produkty – od mąki do pizzy po sery. Jedynie warzywa pochodzą z Podkarpacia. I to nie wszystkie, ponieważ szpinak i brokuły także przyjeżdżają z Włoch.

– Nie wystarczy mieć włoskie produkty – trzeba umieć zrobić z nich użytek. Nawet tradycyjny przepis nie gwarantuje sukcesu, gdy się dogłębnie nie zna smaku potrawy. My je znamy. To nasza tradycja i miłość do kuchni przenoszą smaki Neapolu i Mediolanu do Przemyśla. Oczywiście nie wszystkim musi smakować, każdy ma prawo wyboru, ale zaproszeniem niech będzie nasza kuchnia – oryginalna i smaczna. Warto ją poznać – zachęca Valerio.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Erz - niezalogowany 2019-04-03 18:46:31

    Pycha! Oby działało jak najlepiej, bo jedzenie świetne. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    noxez_31 2019-04-03 19:44:17

    nice.https://www.tutorialsweb.org/2019/03/bu-webmail-bu-webmail-login.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jasia3 - niezalogowany 2019-04-03 20:19:06

    Jedzenie jest rewelacyjne. Bylam 2 razy i na pewno jeszcze nie raz zaglądne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama