Reklama

Przyjaciele z Niemiec znów w Przemyślu

24/09/2018 14:00

Wspólne aktywności i dobra zabawa towarzyszyła wymianie szkolnej II LO Przemyśl – Goerdeler-Gymnasium Padeborn. Tygodniowy pobyt w Przemyślu (6.09 – 13.09) goście z pewnością zapamiętają na długo.

Perełki regionu zdobyte.

 Plan wizyty szkoły partnerskiej był starannie ułożony. Goście  zwiedzili najciekawsze miejsca naszego regionu. Była to m.in. Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego, stare miasto, forty Twierdzy Przemyśl, Arboretum w Bolestraszycach, Muzeum Podkarpackie w Krośnie.

Sporym zainteresowaniem cieszyło się wspólne lepienie pierogów. Niemieccy uczniowie mieli możliwość spróbować własnych sił i ulepić pierogi własnoręcznie. Wszyscy najpierw z uwagą zapoznali się z przepisem i sposobem ulepienia a następnie bezbłędnie wykonali zadanie. Tygodniowy pobyt goście zakończyli wspólnym wieczorem podsumowującym całe odwiedziny.


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    as - niezalogowany 2018-09-24 23:54:35

    Autorze  tych zdradzieckich wypocin , dlaczego nie masz  chociaż trochę cywilnej  odwagi  ,żeby się przedstawić jak inni redaktorzy z imienia i nazwiska / już o twoim wizerunku nie wspominam / jak możesz nazywać potomków odwiecznych wrogów Polski i Polaków "przyjaciólmi '. Przecież to  potomkowie  hitlerowskich bandytów   z wemachtu i ss .  A to ,że teraz  wpychają Polakom jakie s stare wypierdziałe  materace czy  oblane uryna szwabska łóżka . To tylko dla nich ulga , bo w hitleRstanie musieliby zapłacić duże pieniądze za ich utylizacja . Czyli stokroć  bardziej opłaca się wywieżć do Polski  , bo przy tym "upieką przysłowiowe 2 kartofle . Jeden , to jak napisałem , unikniecie kosztów likwidacji. 2/. to udawanie/ 'przyjaciół" .PRZECIEŻ TO MA DRUGIE DNO , FAŁSZYWE DNO , ANTYPOLSKIE . DZIWIĘ   SIĘ ,ZE POLSKIE WŁADZE NA TAKIE OSZUKAŃSTWA POZWALAJĄ 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pisior2 - niezalogowany 2018-09-25 08:20:30

    Co na to Kaczyński i Kuchciński. Trzeba pisać listy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama