17 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii, Bifobii, upamiętniając w ten sposób datę zniesienia homoseksualizmu, transseksualizmu i biseksualizmu jako chorób przez World Health Organization w 1990 r.
Aby przypomnieć o tym wydarzeniu, działacze z grup Myśl Przemyśla oraz Antyfaszystowski Przemyśl przeprowadzili akcję edukacyjną.
– Rozdawaliśmy ulotki informacyjne sprzeciwiające się stereotypowym uprzedzeniom i nienawiści wobec mniejszości seksualnych, przypominając o tym prostym fakcie: nie są one chorobami ani zboczeniami – relacjonuje jeden z aktywistów.
– Na przemyskim Rynku licznie zgromadzeni mieszkańcy mogli przeczytać na ulotkach, że czas skończyć z obłudną i kłamliwą propagandą mającą na celu pogardę dla osób LGBT+. Wydarzenie spotkało się z pozytywnym przyjęciem osób, które w tym dniu mogły otrzymać ulotkę protestującą przeciwko homofonii, transfobii i bifobii – uzupełnia.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pan Darski opublikował takie zdjęcie i wszystko jasne
Ten dzień powinien być obchodzony jako dzień zaniku rozumu w Światowej organizacji Zdrowia. To jest tak samo jak w przypadku wykonywania egzorcyzmów ,wypędzania demona przez ludzi którzy wcześniej wcisnęli tegoż demona do umysłów ludzkich. To jest ujma dla rozumu i inteligencji ludzkiej. Zaburzenia sfery seksualnej jak i tzw. opętania zaliczone do sfery psychicznej należy leczyć a nie akceptować . Akceptować można jedynie fakt choroby jako takiej, tak jak i w każdym innym przypadku choroby. A już stawianie na piedestale czy choćby minimalne podnoszenie tych zaburzeń jako wartości samych w sobie urąga człowieczeństwu.
Wiara w domeny już świadczy o Twojej niskiej inteligencji.
Wyraźnie zaszkodziło Tobie nauczanie zdalne ,przez internet, nie potrafisz przeczytać za zrozumieniem tekstu, kilku zdań zaledwie. Co by było gdybyś czytał kilkaset stron?
Zdarza mi się Janie tyle czytać dziennie - polecam serdecznie, pomaga to poszerzać swoje horyzonty i otworzyć umysł!
Nie wiem czy jesteś wnukiem Jana. Bo go nie znam ani Ciebie.Jednak z tego co pisał i jak napisał Jan i Ty jestem pewna, że gdybyś nawet dziennie przeczytał nie setki ale tysiące stron to i tak nic nie da, ponieważ Jan jest czlowiekiem o bardzo wysokiej inteligencji. Nie zrozumiałeś tego co napisał.
Oj Wy Przemyślaki dopuszczacie do tego żeby w Waszym królewskim mieście reklamowali zboczone zboczenia.
Tak świat medycyny oszalał, naukowcy i eksperci są głupi, tylko ludzie na fejsie i w ogóle na necie inteligentni. Ja bym zamiast Dezertera zacytował Olafa Deriglasoffa"Hej poeci i pisarze na nic wasze ciężkie tomy gdy kosmiczny dresiarz ze złotym łomem zjawi się w waszym domu".
Zboczone zboczenia. Słuchaj innomiastowy z innego miasta. Podkreśla w nic mu jeszcze bardziej żeś nie z Przemyśla ale jego losem wielce się przejmujesz i dumnie obwieszczasz jego królewskość. Jeżeli faktycznie nie z Przemyśla to poczytaj o wielokulturowości, rozwoju społecznym i tolerancji. Widocznie powojenna homogeniczność, monochromatyczność tkanki społecznej zbyt szkodzi i cofa w rozwoju jak takie teksty lecą.Zapyta ktoś delikwenta: - "dlaczego homoseksualizm wg Ciebie jest zły"- "bo to zboczone zboczenie. Ale zaorałem hehehe"Ale jaki fejm! Faktycznie ludzie w to wierzą, czy zbierasz kolegów do laików?Bez odbioru.
*Podkreślaj jeszcze bardziej żeś nie z Przemyśla Coś mi autokorekta powyżej pierwsze zdanie przeinaczyła. Reszta bez zmian
a kto przypomni o człowiekofobii
Kto za tym stoi?
Pan Darski opublikował takie zdjęcie i wszystko jasne