Na stadionie Jaworu Nehrybka pod koniec czerwca br. rozegrany został piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Przemyśl. Zwycięsko z rywalizacja wyszła ekipa z Hermanowic, co ciekawe, nie mająca zespołu w rozgrywkach seniorskich, prowadzonych przez OZPN Jarosław. Może czas to zmienić?
Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyny z: Rożubowic, Pikulic, Grochowiec, Ujkowic, Hermanowic, Nehrybki i Łuczyc. W upalnym słońcu piłkarze dostarczyli widzom wielu emocji. Najpierw rozegrano spotkania w grupach, dwie pierwsze drużyny awansowały do półfinału. Tam trwała bardzo zażarta walka. O rozstrzygnięciu w spotkaniu Ujkowic z Grochowcami zdecydowała jedna bramka, w meczu Hermanowic z Pikulicami rzuty karne. W potyczkach o miejsca dramaturgii było jakby mniej. Ujkowice pewnie sięgnęły po miejsce na najniższym stopniu podium, zaś w wielkim finale Hermanowice dość pewnie uporały się z Grochowcami. Królem strzelców turnieju został Marcin Gierczak z Hermanowic, zaś najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Stawarza z Grochowiec.|
WYNIKI: *** Półfinały: Hermanowice – Pikulice 2:2, w rzutach karnych 5:4; Ujkowice – Grochowce 0:1. ***Mecz o 3. miejsce: Ujkowice – Pikulice 3:0; finał: Hermanowice – Grochowce 4:2. |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze