Reklama

Puchar dla Hermanowic

Na stadionie Jaworu Nehrybka pod koniec czerwca br. rozegrany został piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Przemyśl. Zwycięsko z rywalizacja wyszła ekipa z Hermanowic, co ciekawe, nie mająca zespołu w rozgrywkach seniorskich, prowadzonych przez OZPN Jarosław. Może czas to zmienić?

Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyny z: Rożubowic, Pikulic, Grochowiec, Ujkowic, Hermanowic, Nehrybki i Łuczyc. W upalnym słońcu piłkarze dostarczyli widzom wielu emocji. Najpierw rozegrano spotkania w grupach, dwie pierwsze drużyny awansowały do półfinału. Tam trwała bardzo zażarta walka. O rozstrzygnięciu w spotkaniu Ujkowic z Grochowcami zdecydowała jedna bramka, w meczu Hermanowic z Pikulicami rzuty karne. W potyczkach o miejsca dramaturgii było jakby mniej. Ujkowice pewnie sięgnęły po miejsce na najniższym stopniu podium, zaś w wielkim finale Hermanowice dość pewnie uporały się z Grochowcami. Królem strzelców turnieju został Marcin Gierczak z Hermanowic, zaś najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Stawarza z Grochowiec.

WYNIKI:

Eliminacje: Rożubowice – Ujkowice 1:0, Pikulice – Grochowce 1:0, Hermanowice – Nehrybka 4:1, Łuczyce – Grochowce 0:0, Ujkowice – Nehrybka 5:1, Pikulice – Łuczyce 4:1, Hermanowcie – Rożubowice 1:0, Hermanowice – Ujkowice 2:1.

***

Półfinały: Hermanowice – Pikulice 2:2, w rzutach karnych 5:4; Ujkowice – Grochowce 0:1.

***
Mecz o 3. miejsce: Ujkowice – Pikulice 3:0; finał: Hermanowice – Grochowce 4:2.

MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama