W tegorocznych rozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Wiązownica wzięło udział osiem drużyn, a najlepszą okazała się reprezentacja Szówska. Drugiego sierpnia na boisku w Manasterzu pokonała ona ubiegłorocznego zdobywcę pucharu i jednocześnie gospodarza wydarzenia.
W regulaminowym czasie gry, po bramkach zdobytych przez Radosława Rożka i wyrównaniu w ostatnich sekundach pierwszej połowy przez Rafała Witko z Manasterza, był remis 1:1. W drugiej połowie publiczność niestety nie zobaczyła celnych strzałów. W rezultacie o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Wynik 3:0 oraz prawidłowa obrona trzech karnych przez Macieja Ciemierkiewicza[paywall]przyniosły sukces drużynie z Szówska. W rzutach karnych poradzili sobie też Rożek, Socha i Kasperski. Wójt gminy, wręczając puchar, gratulował zawodnikom, życzył dobrego sezonu piłkarskiego i licznych sukcesów sportowych. Obie ekipy otrzymały z rąk Mariana Ryznara puchary, bony na zakup sprzętu sportowego, a także pamiątkowe medale.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Ciemierkiewicz z KS Szówsko, a najskuteczniejszym strzelcem Radosław Rożek, również z KS Szówsko. Na uwagę zasłużył najlepszy zawodnik drużyny z Szówska Grzegorz Kasperski, z kolei najlepszym zawodnikiem reprezentacji Manasterza został Rafał Witko. Na miano najlepszego zawodnika drużyny z Piwody zasłużył Arkadiusz Opic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze