Reklama

Puchar Wójta Gminy Wiązownica pojechał do Szówska

19/08/2015 09:54

W tegorocznych rozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Wiązownica wzięło udział osiem drużyn, a najlepszą okazała się reprezentacja Szówska. Drugiego sierpnia na boisku w Manasterzu pokonała ona ubiegłorocznego zdobywcę pucharu i jednocześnie gospodarza wydarzenia.

W regulaminowym czasie gry, po bramkach zdobytych przez Radosława Rożka i wyrównaniu w ostatnich sekundach pierwszej połowy przez Rafała Witko z Manasterza, był remis 1:1. W drugiej połowie publiczność niestety nie zobaczyła celnych strzałów. W rezultacie o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. Wynik 3:0 oraz prawidłowa obrona trzech karnych przez Macieja Ciemierkiewicza[paywall]przyniosły sukces drużynie z Szówska. W rzutach karnych poradzili sobie też Rożek, Socha i Kasperski. Wójt gminy, wręczając puchar, gratulował zawodnikom, życzył dobrego sezonu piłkarskiego i licznych sukcesów sportowych. Obie ekipy otrzymały z rąk Mariana Ryznara puchary, bony na zakup sprzętu sportowego, a także pamiątkowe medale.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Maciej Ciemierkiewicz z KS Szówsko, a najskuteczniejszym strzelcem Radosław Rożek, również z KS Szówsko. Na uwagę zasłużył najlepszy zawodnik drużyny z Szówska Grzegorz Kasperski, z kolei najlepszym zawodnikiem reprezentacji Manasterza został Rafał Witko. Na miano najlepszego zawodnika drużyny z Piwody zasłużył Arkadiusz Opic.

 
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama