Straż Miejska w Przemyślu była organizatorem II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek Budżetowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.
Turniej rozegrany został w połowie marca br. w hali POSiR. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn, reprezentujących: Urząd Miejski, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejską, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. W fazie eliminacyjnej[paywall] zespoły rywalizowały w dwóch grupach, z których dwie pierwsze ekipy zyskiwały promocję do półfinałów. Bezkonkurencyjnie w całej imprezie okazali się reprezentanci PWiK-u, którzy wygrali wszystkie mecze. Nagrody dla zawodników ufundowała firma „Progres-Oświetlenie” z Małkowic. Zawody od strony medycznej zabezpieczała Grupa Ratownictwa PCK Przemyśl. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Jurkowski (MPEC), najlepszym bramkarzem – Przemysław Osada (PWiK), zaś królem strzelców – Jerzy Węgrzyn (UM).
Grupa A: POSiR – MPEC 2:2, POSiR – SM 4:1, MPEC – SM 4:1; grupa B: PWiK – MOPS 3:2, PWiK – UM 6:2, UM – MOPS 5:0.
Półfinały: MPEC – UM 2:0, POSiR – PWiK 0:3. Mecz o 5. miejsce: MOPS – SM 4:0; mecz o 3. miejsce: POSiR – UM 0:2; finał: PWiK – MPEC 2:1.
***
Klasyfikacja końcowa: 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIAGÓW I KANALIZACJI, 2. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ, 3. URZĄD MIEJSKI, 4. PRZEMYSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI, 5. MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, 6. STRAŻ MIEJSKA.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze