Reklama

PWiK ograł wszystkich

Straż Miejska w Przemyślu była organizatorem II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek Budżetowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

Turniej rozegrany został w połowie marca br. w hali POSiR. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn, reprezentujących: Urząd Miejski, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejską, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. W fazie eliminacyjnej[paywall] zespoły rywalizowały w dwóch grupach, z których dwie pierwsze ekipy zyskiwały promocję do półfinałów. Bezkonkurencyjnie w całej imprezie okazali się reprezentanci PWiK-u, którzy wygrali wszystkie mecze. Nagrody dla zawodników ufundowała firma „Progres-Oświetlenie” z Małkowic. Zawody od strony medycznej zabezpieczała Grupa Ratownictwa PCK Przemyśl. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Jurkowski (MPEC), najlepszym bramkarzem – Przemysław Osada (PWiK), zaś królem strzelców – Jerzy Węgrzyn (UM).

Wyniki:

Grupa A: POSiR – MPEC 2:2, POSiR – SM 4:1, MPEC – SM 4:1; grupa B: PWiK – MOPS 3:2, PWiK – UM 6:2, UM – MOPS 5:0.

Reklama

Półfinały: MPEC – UM 2:0, POSiR – PWiK 0:3. Mecz o 5. miejsce: MOPS – SM 4:0; mecz o 3. miejsce: POSiR – UM 0:2; finał: PWiK – MPEC 2:1.

***

Klasyfikacja końcowa: 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIAGÓW I KANALIZACJI, 2. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ, 3. URZĄD MIEJSKI, 4. PRZEMYSKI OŚRODEK SPORTU i REKREACJI, 5. MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, 6. STRAŻ MIEJSKA.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama