Reklama

Rada Działalności Pożytku Publicznego rozpoczęła działalność

27/09/2015 07:45

Zarząd Powiatu Jarosławskiego formalnie powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego, organu pełniącego funkcję konsultacyjną i opiniodawczą dla działań organizacji pozarządowych, sportowych i stowarzyszeń organizujących działania kulturalne, sportowe czy wolontariat. Kadencja rady trwa dwa lata.

W skład rady weszli: Grzegorz Graboń, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Jarosławiu, Korneliusz Polit, zastępca przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Muzyka Dawna w Jarosławiu, Adam Rożek, wiceprezes Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej - 24. Jarosławska Dywizja Piechoty - Garnizon Jarosław, Artur Świątek, prezes Klubu Uczelnianego AZS PWSTE w Jarosławiu oraz Jan Wilk, wiceprzewodniczący Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Jarosławiu. Z ramienia samorządu powiatowego w skład PRPP weszło dwoje przedstawicieli rady powiatu: Tatiana Kożak-Siara i Jacek Stańda oraz dwóch reprezentantów zarządu powiatu: Marek Kisielewicz i Mariusz Trojak.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama