Zarząd Powiatu Jarosławskiego formalnie powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego, organu pełniącego funkcję konsultacyjną i opiniodawczą dla działań organizacji pozarządowych, sportowych i stowarzyszeń organizujących działania kulturalne, sportowe czy wolontariat. Kadencja rady trwa dwa lata.
W skład rady weszli: Grzegorz Graboń, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Jarosławiu, Korneliusz Polit, zastępca przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Muzyka Dawna w Jarosławiu, Adam Rożek, wiceprezes Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej - 24. Jarosławska Dywizja Piechoty - Garnizon Jarosław, Artur Świątek, prezes Klubu Uczelnianego AZS PWSTE w Jarosławiu oraz Jan Wilk, wiceprzewodniczący Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Jarosławiu. Z ramienia samorządu powiatowego w skład PRPP weszło dwoje przedstawicieli rady powiatu: Tatiana Kożak-Siara i Jacek Stańda oraz dwóch reprezentantów zarządu powiatu: Marek Kisielewicz i Mariusz Trojak.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze