Rada Orzechowce okazała się najlepsza w turnieju O Puchar Wójta Gminy Żurawica. W sportowej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn.
Drużyny podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Następnie [paywall]dwie najlepsze awansowały do półfinałów, których zwycięzcy grali o główne trofeum. Mecze półfinałowe były bardzo zacięte i o ich rozstrzygnięciu musiały decydować rzuty karne. Także finału nie udało się zakończyć w regulaminowym czasie gry i tutaj zawodnicy musieli zmierzyć się w konkursie „jedenastek”. Lepsza w ich wykonywaniu okazała się Rada Orzechowce.
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Patryka Partykę (Żurawianka Żurawica), a na najlepszego bramkarza wybrano Janusza Podgórskiego (Tęcza Kosienice). Królem strzelców (3 gole) został Rajmund Gorczyca (Rada Orzechowce).
Gr. 1
Tęcza Kosienice - Żurawianka Żurawica 1:0; Gwiazda Maćkowice - Żurawianka Żurawica 0:1; Gwiazda Maćkowice - Tęcza Kosienice 0:1. Awans: Tęcza Kosienice i Żurawianka Żurawica.
Gr. 2
Czarni Bolestraszyce - Rada Orzechowce 0:1; Jednostka Wojskowa Żurawica - Grom Wyszatyce 1:2; Czarni Bolestraszyce - Grom Wyszatyce 0:1; Rada Orzechowce - Jednostka Wojskowa Żurawica 2:3; Jednostka Wojskowa Żurawica - Czarni Bolestraszyce 3:1;
Rada Orzechowce - Czarni Bolestraszyce 2:0. Awans: Rada Orzechowce i Jednostka Wojskowa Żurawica.
Półfinały:
Tęcza Kosienice - Jednostka Wojskowa Żurawica 0:0 (k. 3:1); Żurawianka Żurawica - Rada Orzechowce 1:1 (k. 2:3).
Finał:
Tęcza Kosienice - Rada Orzechowce 2:2 (k. 3:4).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze