Reklama

Rada Orzechowce najlepsza

28/07/2018 15:30

Rada Orzechowce okazała się najlepsza w turnieju O Puchar Wójta Gminy Żurawica. W sportowej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn.

Drużyny podzielono na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Następnie [paywall]dwie najlepsze awansowały do półfinałów, których zwycięzcy grali o główne trofeum. Mecze półfinałowe były bardzo zacięte i o ich rozstrzygnięciu musiały decydować rzuty karne. Także finału nie udało się zakończyć w regulaminowym czasie gry i tutaj zawodnicy musieli zmierzyć się w konkursie „jedenastek”. Lepsza w ich wykonywaniu okazała się Rada Orzechowce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Patryka Partykę (Żurawianka Żurawica), a na najlepszego bramkarza wybrano Janusza Podgórskiego (Tęcza Kosienice). Królem strzelców (3 gole) został Rajmund Gorczyca (Rada Orzechowce).

Reklama

 

Wyniki:

Gr. 1

Tęcza Kosienice - Żurawianka Żurawica 1:0; Gwiazda Maćkowice - Żurawianka Żurawica 0:1; Gwiazda Maćkowice - Tęcza Kosienice 0:1. Awans: Tęcza Kosienice i Żurawianka Żurawica.

Gr. 2

Czarni Bolestraszyce - Rada Orzechowce 0:1; Jednostka Wojskowa Żurawica  - Grom Wyszatyce 1:2; Czarni Bolestraszyce - Grom Wyszatyce 0:1; Rada Orzechowce - Jednostka Wojskowa Żurawica 2:3; Jednostka Wojskowa Żurawica - Czarni Bolestraszyce 3:1;

Rada Orzechowce - Czarni Bolestraszyce 2:0. Awans: Rada Orzechowce i Jednostka Wojskowa Żurawica.

Reklama

Półfinały:

Tęcza Kosienice - Jednostka Wojskowa Żurawica 0:0 (k. 3:1); Żurawianka Żurawica - Rada Orzechowce 1:1 (k. 2:3).

Finał:

Tęcza Kosienice - Rada Orzechowce 2:2 (k. 3:4).
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama