Pięcioro radnych miasta Przeworska założyło „Klub Radnych Razem dla Przeworska”. Ma być tworem niepolitycznym.
Przewodniczącym klubu został Marek Janisz, zastępcą Tomasz Majba, a sekretarzem Krzysztof Wiśniowski. Członkowie postawili sobie za cel wspieranie wszelkich inicjatyw społeczności lokalnej. Poprzez uczestnictwo w imprezach rocznicowych, okolicznościowych, charytatywnych, kulturalnych czy sportowych chcą utrzymywać stałą więź z mieszkańcami. Do zadań klubu będzie również należeć współpraca z różnymi organizacjami.
– Jest to klub niepolityczny. Chcemy, aby przyświecały nam idee społeczne, które zamierzamy realizować chociażby poprzez spotkania z mieszkańcami czy zgłaszanie do realizacji odpowiednim organom wszystkich proponowanych przez nich postulatów w formie wniosków – zapewnia wiceprzewodniczący Tomasz Majba. – Zależy nam na[paywall] zjednywaniu zwolenników, mających na względzie wszechstronny rozwój miasta. Nazwa naszego klubu zobowiązuje, będziemy się więc starali wspólnie z mieszkańcami zrobić wiele dobrego dla Przeworska – dodaje.
Klub został powołany 25 czerwca, o czym poinformował przewodniczący rady miasta Tomasz Kojder podczas odbywającej się tego dnia sesji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze