Z inicjatywy 10 przemyskich radnych, na czele z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Przemyślu Januszem Zapotockim (SLD), przegłosowana została uchwała w sprawie zasad sprzedaży lokali mieszkalnych, stanowiących własność gminy miejskiej.
Dzięki temu wydłużony został okres, w którym chętni mogą za sporą bonifikatą wykupić lokale komunalne.
Możliwości wykupu mieszkań komunalnych ze sporą bonifikatą są trzy: z 80-, 85- i 95-procentowym upustem. Każdy chętny może kupić mieszkanie komunalne, jeśli wpłaci jednorazowo całą pozostałą kwotę . Do tej pory terminem granicznym złożenia wniosku był 31 grudnia 2017 r. Dzięki zmianie uchwały został on wydłużony o kolejny rok. Chętni mogą zatem składać wnioski o wykup mieszkania do 31 grudnia 2018 r.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze