Radny miejski z Przemyśla Maciej Kamiński (PiS) został wicedyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Burmistrzowie tłumaczą, że to początek restrukturyzacji ośrodka. Oponenci, że to tylko mnożenie dobrze płatnych stanowisk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A jakie kwalifikacje ma ten pan na to stanowisko, bo takich "specjalistów" jest jeszcze kilku. Czy sama rekomendacja bycia radnym z PiS wystarczy?!
Sama przynależność do pisu wystarcza. Ale wszystko do czasu. Bo na Podkarpaciu też mieszkają MĄDRZY LUDZIE.
A jakie kwalifikacje ma ten pan na to stanowisko, bo takich "specjalistów" jest jeszcze kilku. Czy sama rekomendacja bycia radnym z PiS wystarczy?!
Sama przynależność do pisu wystarcza. Ale wszystko do czasu. Bo na Podkarpaciu też mieszkają MĄDRZY LUDZIE.