Reklama

Radny Kamiński z Przemyśla wiceszefem jarosławskiego MOSiR-u

16/07/2015 07:33

Radny miejski z Przemyśla Maciej Kamiński (PiS) został wicedyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu. Burmistrzowie tłumaczą, że to początek restrukturyzacji ośrodka. Oponenci, że to tylko mnożenie dobrze płatnych stanowisk.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jacek - niezalogowany 2015-07-16 14:16:20

    A jakie kwalifikacje ma ten pan na to stanowisko, bo takich "specjalistów" jest jeszcze kilku. Czy sama rekomendacja bycia radnym z PiS wystarczy?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dość waszego - niezalogowany 2015-07-16 20:39:12

    Sama przynależność do pisu wystarcza. Ale wszystko do czasu. Bo na Podkarpaciu też mieszkają MĄDRZY LUDZIE.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości