Reklama

Radość dla dzieci, ochłoda dla dorosłych. Kurtyny wodne w Jarosławiu

28/07/2015 15:15

Przyjemne orzeźwienie, uciecha dla dzieci, ochłodzenie dla starszych. Przechodząc przez mgiełkę wodną, można choć na chwilę poczuć odświeżenie. Dzieci z całego miasta przychodzą, ciesząc się z tak przyjemnej zabawy. Po raz pierwszy w Jarosławiu zainstalowano kurtyny wodne.

Z pomysłem wyszły władze miasta. Sprawiając niebywałe zadowolenie zmęczonym wysokimi temperaturami mieszkańcom.  – Zainstalowaliśmy dwie kurtyny wodne na głównych ciągach pieszych w mieście. Jedna stoi przy ulicy Grunwaldzkiej. Druga[paywall] przy 3 Maja. Czekamy teraz na sygnały mieszkańców. Jeśli takie, przynoszące chwilę ochłody w upały, rozwiązanie się przyjmie możemy postawić następne – mówi Andrzej Wysocki, prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu. – W wielu miastach je spotykamy, więc zaproponowałem burmistrzowi, by spróbować u nas. Waldemar Paluch przystał na to. Kurtyny uruchamiamy między 8 a 9. Kończą pracę o 20. Planujemy, że będą działać w każdy upalny dzień – dodaje. 

 Kurtyny stanowią doskonałą ucieczkę od panujących upałów. Sprawiają zadowolenie dzieciom, które wchodzą pod nie na dłużej, czekając aż ich całkowicie zmoczy. Także dorośli korzystają z ochłodzenia, aby przystanąć na chwilę i złapać oddech. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr Kozak - niezalogowany 2015-07-28 17:55:08

    Proszę o rzetelne sprawdzenie kto jest inicjatorem powstania kurtyn wodnych. Oczekuję sprostowania. Piotr Kozak - Radny Miasta Jarosławia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czytelnik - niezalogowany 2015-07-28 20:32:05

    obojętnie kto by co nie zrobił w Jarosławiu to zawsze do tego "przypiszą" burmistrza. Propaganda działa od pierwszych dni jego urzędowania.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Do Pana Radnego Kozaka - niezalogowany 2015-07-28 21:48:43

    Na pewno nigdy już Pan mojego głosu nie otrzyma i mojej rodziny oraz znajomych też nie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości