Reklama

Radosław Fedaczyński Weterynarzem Roku

To jak najbardziej zasłużona nagroda. Lekarz weterynarii Radosław Fedaczyński z Kliniki dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu został Weterynarzem Roku 2019.

Pierwsza Gala Charytatywna „Sfinksy’2019”, podczas której był finał I edycji najważniejszego w branży felinologicznej plebiscytu pod taką samą nazwą, odbyła się 20 marca br. w Concept Store Mysia 3 w Warszawie[paywall]. Pomysłodawczyni i organizatorka, wydawca magazynu Trzy koty Nina Gowin i kapituła plebiscytu zdecydowali, że celem plebiscytu jest nagrodzenie tych wszystkich, którzy przyczyniają się do polepszenia losu zwierząt, ale także nagrodzenia produktów, które w znaczący sposób wyróżniają się na rynku.

Ocenie zostało poddanych 74 produkty i sklepy internetowe, ale również – przyznane przez kapitułę i ambasadorów nagrody specjalne: Weterynarz Roku, Firma Roku, The Best Sfinksy 2019, Dobry Produkt

Reklama

Środki finansowe i rzeczowe, które pozyskano m.in. od sponsorów oraz z loterii fantowej przekazano na rzecz Fundacji „Ja pacze sercem”, która pomaga kotom niewidomym i niedowidzącym. – Zawsze chętnie zapraszamy do naszych domów tymczasowych, w których można przekonać się, że nawet kot bez oczu potrafi oddawać się beztroskim figlom na najwyższym stopniu drapaka. Staramy się o tym opowiadać, przekonywać, pokazywać, w czym bardzo pomagają nam cudowni ludzie, którzy do swojej rodziny zdecydowali się przyjąć „ślepaczka". Te koty patrzą sercem, a my uczymy się tego od nich – powiedziała Joanna Piotrowska-Wojczak, prezes Fundacji „Ja Pacze Sercem”.

Podczas drugiej części gali doszło do wręczenia prestiżowych tytułów. Tytuł Weterynarza Roku otrzymał bezapelacyjnie Radosław Fedaczyński z przemyskiej Kliniki „Ada”. – To ogromne wyróżnienie. I zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz zwierzaków. Weterynaria to rzemiosło, które czasami jest sztuką. Kilkanaście lat ciężkiej pracy. Dużo potu, krwi i łez. To był dla mnie piękny dzień, za który wszystkim dziękuję – krótko podsumował najwyraźniej wzruszony R. Fedaczyński.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2019-03-25 20:19:34

    Brawo i serdeczne gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2019-03-25 20:22:27

    Gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adamkasz_822 2019-03-25 20:27:34

    Łapka! Gratulacje!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama