Reklama

Rajd rowerowy z „Bratkiem” [ZDJĘCIA]

15/09/2016 17:12

Blisko 100 osób wzięło udział w rajdzie rekreacyjnym zorganizowanym przez Przeworskie Koło Turystyki Rowerowej „Leliwa”. Uczestnicy pokonali 35-kilometrową trasę.

Miłośnicy jednośladów wyruszyli w niedzielne przedpołudnie, 11 września, o g. 11 sprzed Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Budowlanych. Przez Gorliczynę, Gniewczynę Łańcucką i Laszczyny dotarli do[paywall] Grodziska Dolnego. Stamtąd przez Opaleniska, Korniaktów Północny i Budy Łańcuckie wrócili do Przeworska.

Na uczestników w miejscu postoju czekały drożdżówki oraz soki, zaś na mecie rozlosowano akcesoria rowerowe: m.in. smary, liczniki, bidony oraz kaski. Trasę liczącą 35 km pokonali zarówno starsi, jak i ci bardzo młodzi miłośnicy dwóch kółek. 

Takie było zamierzenie prezesa PKTR „Leliwa” Tomasza Nalepy, który podkreśla, że zależy mu, aby w organizowanych rajdach brały udział całe rodziny. Warto zaznaczyć, że impreza została zgłoszona do tegorocznego Europejskiego Tygodnia Sportu, który trwa od 10 do 17 września.

Rekreacyjny rajd rowerowy został zorganizowany przy współpracy przeworskiego Stowarzyszenia Klubu Abstynenta „Bratek”. Jego członkowie także licznie wzięli udział w sportowym wydarzeniu. Patronat honorowy objął burmistrz Przeworska Leszek Kisiel. Pieniądze na to przedsięwzięcie zostały pozyskane w ramach programu „Ochrona i promocja zdrowia – z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych”.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama