Reklama

Ratownik poprosił policjantów o asystę przy krewkim pacjencie

O pomoc mundurowych poprosił pracownik pogotowia, który w jednym z mieszkań na terenie gminy Radymno udzielał pomocy medycznej awanturującemu się młodemu mężczyźnie. Krewki 18-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Do dyżurnego jarosławskiej komendy zadzwonił ratownik z pogotowia, prosząc o asystę przy udzielaniu pomocy agresywnemu pacjentowi. Kiedy policjanci z jarosławskiej komendy przyjechali pod wskazany adres, przebywający w nim młodzian był już w miarę spokojny. Zaistniało jednak podejrzenie, że w mieszkaniu może trzymać narkotyki. Mundurowi nie mylili się. Podczas przeszukania lokalu znaleźli woreczek foliowy z suszem roślinnym, a także młynki do mielenia, wagę, woreczki foliowe i lufki. Przeprowadzone badania potwierdziły, że zabezpieczony susz, to marihuana o wadze 30 gramów. O dalszych losach 18-latka zadecyduje sąd. Będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających, za co grozi do lat 3 pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2020-01-02 17:50:49

    Ladny zestaw !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zamieszany - niezalogowany 2020-01-03 07:04:08

    Dzięki ziomus, chwilę zbierałem ale już na wolności i nawet oddali wszystko xd pozdro z fartem jbc a to była cbd 0 procent thc więc bez zbędnych fermentow :d 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sober - niezalogowany 2020-01-03 16:25:41

    Z taką wagą można być pewnym że nie zarobił na adwokata :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości