Reklama

Reanimacja, topielica w studni i groźna kolizja – w ciągu godziny

02/12/2021 18:45

Czarny czwartek w powiecie przeworskim. W cieniu tragedii druhów OSP z Czernikowa pełne ręce roboty mieli strażacy w Sieteszy, Urzejowicach i Wylewie. Bilans dzisiejszego dnia to jedna śmiertelna ofiara i cztery wymagające hospitalizacji osoby.

Do splotu tragicznych wydarzeń doszło dziś w powiecie przeworskim, w zasadzie w ciągu godziny.

Najpierw służby musiały interweniować w Sieteszy, w gminie Kańczuga. Około godziny 15.37 tamtejsi strażacy uczestniczyli w reanimacji mieszkańca gminy – prowadzili ją do czasu przybycia na miejsce karetki pogotowia.

Niemal w tym samym momencie w Urzejowicach rozgrywało się inne dramatyczne wydarzenie. O godzinie 15.43 strażacy zostali wezwani do kobiety, która wpadła do przydomowej studni. Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Rzeszowa. Niestety akcja ratownicza nie miała szczęśliwego finału. Poszkodowana kobieta zmarła – strażacy wydobyli ze studni jej martwe ciało.

Reklama

O 16.23 syreny rozległy się w gminie Sieniawa. Tu w miejscowości Wylewa doszło do zderzenia osobówki z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali podróżujący mniejszym z aut uczestniczących w kolizji – 3 osoby w tym dziecko trafiły do szpitala. Kierowca busa zbiegł z miejsca zdarzenia. Droga w tym miejscu została zamknięta, a nad ustaleniem wszystkich okoliczności pracuje policja.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama