W poniedziałek, 1 marca br., około godziny 18, trzy kobiety, reprezentujące Przemyskich Rebeliantów, pikietowały pod przemyską siedzibą PiS przy ulicy Wybrzeże Marszałka Piłsudskiego.
Przedstawiciele Rebeliantów systematycznie, co poniedziałek organizują pikietę, komentując najnowsze decyzje partii rządzącej. Tym razem odniosły się do polskiej rzeczywistości w kontekście szykanowania przez PiS – zdaniem organizatorów pikiety – sędziego Igora Tuleyi. W tle powiewającej flagi biało-czerwonej na zaaranżowanych plakatach widniały napisy: „Jak się PiS nie wykolei, czeka nas los sędziego Tuleyi” oraz „TVP łże”.
Na swoim profilu FB Rebelianty Podkarpackie określają się jako nieformalną grupę przyjaciół z całego Podkarpacia, nie tylko z Facebooka. – Znamy się i działamy przede wszystkim w realu. Połączyła nas troska o sytuację w Polsce – piszą o sobie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Chyba mało płacą za te manifestacje bo tylko 3 Panie, na na full zamaskowane :-)
Szkoda że tak nikła jest świadomość w społeczeństwie, na temat mafijnego układu pisowskiego, zaborców praworządności, państwa obajtkowego w każdym calu. Tu trzeba buntu na skalę europejską, bo zgnijemy jak białoruś
Kompromitacja Polski w świecie. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/praca-w-dyplomacji-bez-wyksztalcenia-i-znajomosci-jezykow-prezydent-podpisal-ustawe/7pdsfcc,79cfc278Czy w naszym kraju już nie ma odpowiednio wykształconych ludzi znających języki obce?
chyba ci się POmyliło z PO-PSLtam dopiero była mafia jak masz dowody to donieść do prokuratury a jak nie to przestań pisać pierdoły
A trzeba było POgonić tam gdzie pieprz rośnie
Wielkie brawa za odwagę w tym bastionie pisdzielcow , ciemnogród z największą ilością kościołów a tak nienawidzi ludzi którzy mają inne spojrzenie na rzeczywistość !
Co ta pani z Rogozińskiego się tak poowijała, myśli że jej nikt nie rozpoznaje. Przecież wszyscy ją znają z akcji pod nazwą ***** ***
Dramat, dziś przestępcy Daniela o. nie aresztowano, gdzie my żyjemy? Uganda? Macierzysta że srebrnej też nie siedzi. Afera skok biereckiego z PiS 7 razy większa niż Amber Gold też zamieciona...skandal
Czyżby pani z Rogozińskiego była chora na tę samą chorobę co Obajtek tylko ona powtarza xxxxx xxx.
Widzę że na tym forum działają ludzie opłacani przez PiS. Prośba o adresy IP bo to nielegalne. Podam sprawę dalej, będą kary. A paniom należy się uznanie
PiS - Posady i Synekury oraz Popsuć i Spi,,,,lić. Nowa ustawa o służbie dyplomatycznej będzie szansą dla towarzyszy aby "sprawdzili się" na odcinku dyplomacji. Furtka do posady ambasadora dla byłego marszałka. To nie jest śmieszne, to jest straszne.
Skandalem jest pisać takie głuPOty
Ciepło się zrobiło to i nasze wodzirejki wyszły na ulicę no ale gdzie Julki .
Jasne całe tabuny. Nic innego nie robią tylko za srebrniki oczerniają biedne zwolenniczki aborcji. Że tak spytam, a Pani to z potrzeby serca czy ....?
"A w Ameryce biją murzynów" ....he,he.....Ojciec prać to ofiara przekazu dnia z Nowogrodzkiej i TVpis. Jest ubezwłasnowolniony w swojej głupocie.
Czy te kobiety może wstydzą się tego co robią że się tak zasłaniają. Przecież każdy je doskonale zna z widzenia bo one tam wiecznie są, łopatami gwiazdki robią na śniegu itp. Jak wam nie wstyd drogie panie. Ciekawe gdyby tej pani dziecko zapytało co znaczą te gwiazdki ? Wstyd wstyd wstyd . A tak na marginesie czy czasem 1 marca nie obowiązują już wyłącznie maseczki na twarzy bo ja tam widzę jakiś komin.
Ma pani rację, po medalu dla tych znudzonych życiem kobiet, a nawet po pomniku.
Zapomniały o maseczkach firankowych koronkowych niczym Kaja G.
Większych afer jak za obecnej władzy nie było, teraz trwa grabienie kraju w najlepsze
Marszałek to ma w d..takie posady. Gdzie mu będzie lepiej jak w Sejmie?
Chyba mało płacą za te manifestacje bo tylko 3 Panie, na na full zamaskowane :-)
Marcinie.Tez tak mysle.Bida.
Szkoda że tak nikła jest świadomość w społeczeństwie, na temat mafijnego układu pisowskiego, zaborców praworządności, państwa obajtkowego w każdym calu. Tu trzeba buntu na skalę europejską, bo zgnijemy jak białoruś