Reklama

Rebeliantki pod siedzibą PiS [ZDJĘCIA]

02/03/2021 11:39

W poniedziałek, 1 marca br., około godziny 18, trzy kobiety, reprezentujące Przemyskich Rebeliantów, pikietowały pod przemyską siedzibą PiS przy ulicy Wybrzeże Marszałka Piłsudskiego.

Przedstawiciele Rebeliantów systematycznie, co poniedziałek organizują pikietę, komentując najnowsze decyzje partii rządzącej. Tym razem odniosły się do polskiej rzeczywistości w kontekście szykanowania przez PiS – zdaniem organizatorów pikiety – sędziego Igora Tuleyi. W tle powiewającej flagi biało-czerwonej na zaaranżowanych plakatach widniały napisy: „Jak się PiS nie wykolei, czeka nas los sędziego Tuleyi” oraz „TVP łże”.

Na swoim profilu FB Rebelianty Podkarpackie określają się jako nieformalną grupę przyjaciół z całego Podkarpacia, nie tylko z Facebooka. – Znamy się i działamy przede wszystkim w realu. Połączyła nas troska o sytuację w Polsce – piszą o sobie.


(r)
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Marcin - niezalogowany 2021-03-02 12:20:26

    Chyba mało płacą za te manifestacje bo tylko 3 Panie, na na full zamaskowane :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    On - niezalogowany 2021-03-02 12:50:25

    Marcinie.Tez tak mysle.Bida.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Robert_42 - niezalogowany 2021-03-02 13:27:22

    Szkoda że tak nikła jest świadomość w społeczeństwie, na temat mafijnego układu pisowskiego, zaborców praworządności, państwa obajtkowego w każdym calu. Tu trzeba buntu na skalę europejską, bo zgnijemy jak białoruś

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości