Pierwszym zwycięzcą zorganizowanego w Tryńczy pierwszego Międzyszkolnego Przeglądu Poezji Patriotycznej została Wiktoria Ganecka ze Szkoły Podstawowej w Gorzycach.
Finał konkursu recytatorskiego o zasięgu gminnym zorganizowany został 17 listopada, w Szkole Podstawowej w Tryńczy.
Do placówki zjechało[paywall] szesnaścioro uczniów z regionu. Ich recytacje oceniane były przez komisję złożoną z polonistów.
Po przesłuchaniu uczestników konkursu jury postanowiło wyróżnić: Jakuba Maciałka (SP w Jagielle), Kamilę Konieczną (SP w Gniewczynie Łańcuckiej) i Karolinę Malinowską (SP w Tryńczy).
Na najniższym stopniu podium stanęła Julia Hojło z SP w Gorzycach. Drugie miejsce przypadło w udziale Martynie Niemiec (SP w Gniewczynie Łańcuckiej), a pierwsze przyznano kolejnej reprezentantce SP w Gorzycach Wiktorii Ganeckiej.
Laureatom konkursu i nauczycielom, którzy ich przygotowali, składamy gratulacje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze