Reklama

Recytowali poezję patriotyczną

28/11/2021 13:00

Pierwszym zwycięzcą zorganizowanego w Tryńczy pierwszego Międzyszkolnego Przeglądu Poezji Patriotycznej została Wiktoria Ganecka ze Szkoły Podstawowej w Gorzycach.

Finał konkursu recytatorskiego o zasięgu gminnym zorganizowany został 17 listopada, w Szkole Podstawowej w Tryńczy.

Do placówki zjechało[paywall] szesnaścioro uczniów z regionu. Ich recytacje oceniane były przez komisję złożoną z polonistów.


Po przesłuchaniu uczestników konkursu jury postanowiło wyróżnić: Jakuba Maciałka (SP w Jagielle), Kamilę Konieczną (SP w Gniewczynie Łańcuckiej) i Karolinę Malinowską (SP w Tryńczy).

Na najniższym stopniu podium stanęła Julia Hojło z SP w Gorzycach. Drugie miejsce przypadło w udziale Martynie Niemiec (SP w Gniewczynie Łańcuckiej), a pierwsze przyznano kolejnej reprezentantce SP w Gorzycach Wiktorii Ganeckiej.

Laureatom konkursu i nauczycielom, którzy ich przygotowali, składamy gratulacje.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama