Reklama

Ręczni u prezydenta

Wicemistrzowie I ligi, piłkarze ręczni SRS Czuwaju Przemyśl zostali zaproszeni przez prezydenta miasta Roberta Chomę na spotkanie.

Przypomnijmy, że 20 maja br. zakończyły się I-ligowe zmagania, w których SRS Czuwaj Przemyśl zajął 2. miejsce, najlepsze od kilku lat. To zespół, który występuje na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Najwyżej z przemyskich klubów sportowych, bo w superlidze badmintona, miasto reprezentuje UKS „Aktywna Piątka”. Podczas miłego spotkania R. Choma podziękował zawodnikom, trenerom i władzom klubu na czele z prezesem Kazimierzem Wiśniowski i wiceprezesem Pawłem Bolechowskim za ogrom pracy włożony w ten spory sukces. Prezydent miasta wręczył szczypiornistom pamiątkowe dyplomy, zapewniając o dalszej owocnej współpracy i wspieraniu tej najpopularniejszej w mieście dyscypliny sportowej. Piłkarze ręczni SRS Czuwaju rękoma Macieja Kubisztala odwzajemnili się suwenirem – piłką z autografami wszystkich zawodników i trenerów. Oby piękne słowa i miłe gesty niebawem zamieniły się w konkretną pomoc, czego obu stronom serdecznie życzymy!

Warto dodać, że w klubie zaszła (na razie) jedna, ale bardzo znacząca zmiana. Z funkcji prezesa zrezygnował ze względów osobistych Kazimierz Wiśniowski, a jego miejsce zajął dotychczasowy wiceprezes Paweł Bolechowski.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PSSS - niezalogowany 2017-06-05 23:25:27

    Przepraszam piłkarzy Czuwaju, ale czytając tytuł, pomyślałem, że chodzi o homoseksualistów. Od razu zaświtała myśl, oho, Choma otwiera się na świat. A tu otwieram link i dzielni piłkarze ręczni którym serdecznie gratuluję!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama