Reklama

Reggaegang System i Mr Pollack zagrają dla WOŚP-u. Wspieramy Orkiestrę w Galerii Sanowa!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do przyłączenia się i wspólnego grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Galerii Sanowa w dniu 10 stycznia od godziny 10.00.

Tegoroczny ogólnopolski finał odbędzie się pod hasłem „Pediatria i godna opieka ludzi w podeszłym wieku”, co oznacza, że razem z Orkiestrą wspierać będziemy najmłodszych i najstarszych.

Galerii Sanowa wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Przemyślu przygotowałi mnóstwo atrakcji zarówno muzycznych, jak i tanecznych. Swoje umiejętności zaprezentują m. in.: Szkoła Tańca A-Z, Szkoła Tańca Golden Dance, podopieczni Centrum Kulturalnego, Studio AGA, Zespół Szkół Muzycznych, zespół dziecięcy MDK „Wiolinowe nutki”, wokalistka Izabela Marciak oraz zespoły Guitar Project, M.A.P Band, KODO, zespoły wokalne V Batalionu Strzelców Podhalańskich oraz Forwilde, Misnamed, Unplugged i Hope.

Reklama

W trakcie trwania powyższych występów odbywać się odbędą się liczne animacje dla dzieci tj. gry i  zabawy z upominkami, fotobudka, konkursy szachowe, karaoke, strefa dla malucha, a w niej malowanie buziek, modelowanie baloników i kącik plastyczny. Zorganizowany zostanie również kiermasz gadżetów WOŚP. Szpital wojewódzki przeprowadzi badania profilaktyczne poziomu cukru, pomiaru ciśnienia oraz konsultacje zdrowotne.

Od godziny 16.00 zaprosimy na koncerty przed Galerię Sanowa – zagrają dla nas Reggaegang System, Sabała Bacała oraz Mr Pollack.

Reklama

Na zakończenie imprezy o godzinie 20.00 wypuścimy „Światełko do Nieba”.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama