W okresie przedświątecznym na podkarpackich przejściach granicznych padł rekord w liczbie odprawionych podróżnych oraz pojazdów.
Kulminacja ruchu granicznego miała miejsce 21 oraz 22 grudnia 2019 r. Wówczas służby graniczne w ciągu doby odprawiły ponad 58 tysięcy osób oraz około 9 tys. pojazdów, podczas gdy w dni powszednie granicę średnio przekracza około 36 tys. podróżnych. Tak duże spiętrzenie ruchu granicznego było spowodowane przyjazdami obywateli Ukrainy do swojego kraju na święta, ale również robieniem w Polsce przedświątecznych zakupów. Dało się też zauważyć wzmożony ruch towarowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Natomiast 7 stycznia poróżnych było niewiele ale musieli odczekać gdyż funkcjonariusze byli zmęczeni i patrzyli na dokumenty i patrzyli ...., trzy paszporty na wyjeździe z Polski były sprawdzane 20 minut, a 6 paszportów (4 cztery samochody) były sprawdzane 1,5 godziny (budka 51A). Czytał, czytał, czytał i drapał się po głowie...To poprostu skandal, jak funkcjonariusz nie umie czytać to nie powinien w KAS pracować!!!
Natomiast 7 stycznia poróżnych było niewiele ale musieli odczekać gdyż funkcjonariusze byli zmęczeni i patrzyli na dokumenty i patrzyli ...., trzy paszporty na wyjeździe z Polski były sprawdzane 20 minut, a 6 paszportów (4 cztery samochody) były sprawdzane 1,5 godziny (budka 51A). Czytał, czytał, czytał i drapał się po głowie...To poprostu skandal, jak funkcjonariusz nie umie czytać to nie powinien w KAS pracować!!!