– Jeżdżę trochę po mieście i ciągle nie mogę uwierzyć, że do tej pory stan odcinka drogi z Przemyśla do Medyki jest tak kiepski. Dopiero teraz mówi się o planowanych remontach, a przecież ta trasa od dawna wymaga zdecydowanych działań. Obecnie nawierzchnia na tym odcinku woła o pomstę do nieba, pełno tu kolein, wyrw i nierówności, co stwarza zagrożenie w ruchu. Tymczasem w pierwszej kolejności wyremontowano drogę do Hermanowic, którą, moim zdaniem, uczęszcza jednak dużo mniej samochodów. Kolejna sprawa to ulica Mickiewicza, niby wizytówka miasta, bo jedna z głównych arterii, a stan tak samo zły. Mieszkańcy liczą, że coś w tym temacie w końcu drgnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze