Reklama

Remont potrzebny jest na cito!

02/05/2016 07:29

– Jeżdżę trochę po mieście i ciągle nie mogę uwierzyć, że do tej pory stan odcinka drogi z Przemyśla do Medyki jest tak kiepski. Dopiero teraz mówi się o planowanych remontach, a przecież ta trasa od dawna wymaga zdecydowanych działań. Obecnie nawierzchnia na tym odcinku woła o pomstę do nieba, pełno tu kolein, wyrw i nierówności, co stwarza zagrożenie w ruchu. Tymczasem w pierwszej kolejności wyremontowano drogę do Hermanowic, którą, moim zdaniem, uczęszcza jednak dużo mniej samochodów. Kolejna sprawa to ulica Mickiewicza, niby wizytówka miasta, bo jedna z głównych arterii, a stan tak samo zły. Mieszkańcy liczą, że coś w tym temacie w końcu drgnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama