Przebudowa starszego z budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu idzie pełną parą. Kilka dni temu zakończył się pierwszy, wstępny etap prac remontowych.
Głównym celem inwestycji jest zwiększenie efektywności realizowanych przez placówkę działań edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych – poprzez zapewnienie dzieciom i młodzieży dostępu do obiektu, w którym znajduje się również internat, bez konieczności[paywall] pokonywania barier architektonicznych.
Jednym z takich działań jest kompleksowa przebudowa i dostosowanie do potrzeb dzieci i młodzieży starszego z budynków ośrodka. Koszt całości prac to nieco ponad 6 mln zł, a połowa z twej kwoty pochodzi z dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Zakończenie remontu planowane jest w sierpniu 2022 r.
8 grudnia br. doszło do tzw. cząstkowego odbioru prac, w którym uczestniczyli m.in.: starosta jarosławski Stanisław Kłopot, wicestarosta Mariusz Trojak, radny powiatowy Kamil Dziukiewicz, naczelnik wydziału architektury, budownictwa i inwestycji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu Paweł Wróbel.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze