Reklama

Retro party z zespołem Czarno Czarni na zamku

Jeśli kojarzysz takie hity, jak „Nogi”, „Dziewczyna dla blondyna” czy „Nie choruj” – sztandarową piosenkę serialu „Daleko od noszy”, to z pewnością znani są Ci również muzycy zespołu Czarno Czarni. 24 lutego, o g. 19 grupa zaprasza publiczność na „Retro Potańcówkę” na przemyskim zamku.

Zespół, znany z zamiłowania do melodii i tekstów z czasów minionych, proponuje powrót do brzmień spod znaku vintage. Publiczność może liczyć na dowcipne teksty Jarka Janiszewskiego i swingowo-rockowy klimat lat 60.

Czarno Czarnych tworzą muzycy od lat występujący w zespołach Big Cyc i Bielizna, a ich muzykę można śmiało określić big-beatem XXI wieku.

Grupa zawiązała się w 1996 r., a od 1997 r. działa w niezmienionym składzie. Czarno Czarnych tworzy 5 energicznych artystów:  Jarosław „Doktor” Janiszewski – wokal, Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak – bas, Roman „Piękny Roman” Lechowicz – gitara, Jarosław „Dżery” Lis – perkusja i Piotr „Gadak” Sztajdel – klawisze.

Warto dodać, że pierwsza płyta zespołu to przeboje „Nogi”i „Trąbo -twist”. Dziś Czarno Czarni mają na swoim koncie osiem albumów studyjnych, a ostatnia ich produkcja – „Francuska miłość” – ukazała się na rynku w 2017 r.

Zapraszamy na wyjątkowe „Retro party” w wykonaniu zespołu na przemyskim zamku. Dobra zabawa i pozytywna energia gwarantowane!


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama