Stowarzyszenie Mieszkańców na Rzecz Rozwoju „Osiedla Piaski” zorganizowało po raz siódmy piknik dla dzieci z Lubaczowa. W niedzielne popołudnie, 03 bm., na boisku osiedlowym „Piaskowiec”, które również powstało dzięki staraniom stowarzyszenia, spotkali się mieszkańcy oraz ich pociechy.
Jak podkreślają organizatorzy imprezy, właśnie integracja leży u podstaw przedsięwzięcia. Dla dzieci zorganizowano zawody sportowe obfitujące w wiele konkurencji. Nie brakło też rozgrywek w piłkę nożną z udziałem dorosłych. Jak co roku naprzeciw siebie stanęły dwie grupy: żonaci i kawalerowie. Do dyspozycji najmłodszych były również bezpłatne nadmuchiwane zjeżdżalnie.
fot.Marcin Materniak
Występy zespołów muzycznych działających przy Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.
Czas umilały obecnym występy zespołów młodzieżowych działających przy Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Wieczorem dla zebranych zagrał zespół Chromatic Plus. Trzeba przyznać, że dzielnica „Piaski” to jedyna część Lubaczowa, w której odbywają się tego typu imprezy. Członkowie Stowarzyszenia Mieszkańców na rzecz Rozwoju „Osiedla Piaski” to skromni ludzie, którzy nie szukają poklasku. Zdobywają środki na piknik własnymi sposobami, choć – jak sami twierdzą – nie byłoby tej imprezy dla dzieci, gdyby nie ogromne wsparcie burmistrza miasta Krzysztofa Szpyta i starosty lubaczowskiego Józefa Michalika oraz prywatnych sponsorów.

fot.Marcin Materniak
Atrakcje przygotowane dla dzieci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze