Uczniowie przemyskich szkół odwiedzili dzisiaj, 7 bm., tutejszą Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską, aby uczestniczyć w Dniu Nauki. Wśród podziwiających eksperymenty studentów były również przedszkolaki.
Dzień Nauki to cykliczna impreza organizowana przez przemyską uczelnię. Studenci i wykładowcy prezentują jej dorobek naukowy i ofertę edukacyjną. Czynią to m.in. w formie ciekawych eksperymentów oraz konkursów. Podobnie było i tym razem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze