Reklama

Rozpoczęcie sezonu na jarosławskim lodowisku

02/01/2016 09:15

Sztuczne lodowisko zostanie otwarte już dziś, 2 stycznia. Będzie można skorzystać z Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny oraz wypożyczyć łyżwy.

Znajdujący się przy ul. gen. Wł. Sikorskiego 5 w Jarosławiu obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym sezonie chętnych nie brakowało zwłaszcza wśród posiadaczy Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny, z której skorzystało 1102 osoby.

 

GODZINY SEANSÓW

Dni powszednie 

Grupy szkolne, osoby indywidualne

 godz. 8.00-14.00

Dla wszystkich chętnych

 godz. 15.00-16.30

 godz. 17.15-18.45

 godz. 19.30-21.00

Soboty, niedziele, święta oraz okres ferii zimowych

Dla wszystkich chętnych

godz. 10.00-11.30

 godz. 12.15-13.45

Reklama

 godz. 15.00-16.30

 godz. 17.15-18.45

 godz. 19.30-21.00

CENY BILETÓW: normalny - 7 zł, ulgowy - 4 zł, wypożyczenie łyżew - 4 zł, ostrzenie łyżew - 4 zł. Członkowie Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny za okazaniem dokumentu tożsamości i karty - 1 zł.  


fot.MOSiR Jarosław
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama