Reklama

Rozpoczęła się Siekierezada Kolejowa [GALERIA]

21/10/2016 16:30

Kilkudziesięciu wolontariuszy bierze udział w I Bieszczadzkiej Siekierezadzie Kolejowej. Ich celem jest odkrzaczenie torowiska na odcinku z Nehrybki do Malhowic. Akcja potrwa do jutra.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kolejarz - niezalogowany 2016-10-23 08:27:07

    Krzaki usunięte. I co dalej? Proszę w artykule napisać, czy są zapewnione środki finansowe w 2017 r. na rewitalizację linii kolejowej? Bo jedno jest tylko pewne: kiedyś te krzaki odrosną.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2016-10-23 21:58:24

    Przewinąć do 8:12https://rzeszow.tvp.pl/27451365/23102016

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama