Kilkudziesięciu wolontariuszy bierze udział w I Bieszczadzkiej Siekierezadzie Kolejowej. Ich celem jest odkrzaczenie torowiska na odcinku z Nehrybki do Malhowic. Akcja potrwa do jutra.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Krzaki usunięte. I co dalej? Proszę w artykule napisać, czy są zapewnione środki finansowe w 2017 r. na rewitalizację linii kolejowej? Bo jedno jest tylko pewne: kiedyś te krzaki odrosną.
Przewinąć do 8:12https://rzeszow.tvp.pl/27451365/23102016
Krzaki usunięte. I co dalej? Proszę w artykule napisać, czy są zapewnione środki finansowe w 2017 r. na rewitalizację linii kolejowej? Bo jedno jest tylko pewne: kiedyś te krzaki odrosną.
Przewinąć do 8:12https://rzeszow.tvp.pl/27451365/23102016