Do końca lipca potrwa modernizacja basenu przy ulicy 22 Stycznia w Przemyślu. Wkrótce ma się również zakończyć budowa dwóch nowych kortów tenisowych.
Zadanie realizowane jest jako inwestycja wyłoniona w głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego. Wymienione zostaną drzwi, okna aluminiowe oraz instalacja elektryczna wraz z oświetleniem w pomieszczeniu niecki basenowej. Lampy neonowe zostaną zastąpione ledowymi. Powstanie także mała trybuna dla rodziców dzieci uczących się pływać. Ma to pozwolić na obniżenie kosztów funkcjonowania pływalni i poprawić jej wizerunek. Do przetargu stanęło pięć firm, najkorzystniejszą ofertę przedstawił przemyski REM II.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie ma zadnych ukladow pomiedzy naszym ukochanym koscielnym prezydentem , a REM2 .Glosujcie na ta bande to za chwile wymienia wam okna w mieszkaniach za podwojna cene REM3
nie ma zadnych ukladow pomiedzy naszym ukochanym koscielnym prezydentem , a REM2 .Glosujcie na ta bande to za chwile wymienia wam okna w mieszkaniach za podwojna cene REM3