Reklama

Rusza akcja „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”


W poniedziałek, 1 grudnia br., rusza akcja pod hasłem „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”. Przemyscy radni Wspólnie dla Przemyśla oraz dwójka niezależnych zapraszają!


Akcja trwać będzie aż do końca lutego 2026 r., przez trzy dni każdego tygodnia – poniedziałki, środy i piątki – przed Urzędem Miejskim w Przemyślu. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym jesienno-zimowym czasie będą się chcieli posilić ciepłą strawą. O nią co tydzień troszczyć się będą radni Wspólnie dla Przemyśla (Monika Jaworska, Anna Sienkiewicz, Marcin Kowalski, Paweł Grabas, Przemysław Bukowski, Tomasz Jaroch, Marcin Maciołek, Dariusz Tkacz) oraz dwójka radnych niezależnych – Ewa Sawicka i Grażyna Stojak.

Posiłki będą wydawane od godziny 17.

Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” oraz Straż Miejska w Przemyślu, a wspierają ją m.in.: prezydent miasta Wojciech Bakun, szefowa POSiR Greta Ostrowska czy dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu Arkadiusz Skafiriak.

Reklama

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/11/2025 07:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama