W poniedziałek, 1 grudnia br., rusza akcja pod hasłem „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”. Przemyscy radni Wspólnie dla Przemyśla oraz dwójka niezależnych zapraszają!
Akcja trwać będzie aż do końca lutego 2026 r., przez trzy dni każdego tygodnia – poniedziałki, środy i piątki – przed Urzędem Miejskim w Przemyślu. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym jesienno-zimowym czasie będą się chcieli posilić ciepłą strawą. O nią co tydzień troszczyć się będą radni Wspólnie dla Przemyśla (Monika Jaworska, Anna Sienkiewicz, Marcin Kowalski, Paweł Grabas, Przemysław Bukowski, Tomasz Jaroch, Marcin Maciołek, Dariusz Tkacz) oraz dwójka radnych niezależnych – Ewa Sawicka i Grażyna Stojak.
Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” oraz Straż Miejska w Przemyślu, a wspierają ją m.in.: prezydent miasta Wojciech Bakun, szefowa POSiR Greta Ostrowska czy dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu Arkadiusz Skafiriak.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze