1,5 mln zł planują władze Przemyśla przeznaczyć w przyszłym roku na realizację inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować będzie można tylko za pomocą strony internetowej.
Prezydent miasta zachęca do konsultacji w sprawie opracowania regulaminu tej inicjatywy. „Liczymy na konkretne, usprawniające proces składania i wyłaniania pomysłów wnioski, uwagi, ewentualnie zastrzeżenia do dotychczasowej procedury. Zależy nam, aby budżet obywatelski był rzeczywistym odzwierciedleniem naszych, Przemyślan, potrzeb – na naszych osiedlach, podwórkach. Liczymy na innowacyjność i zaskakujące, pomysły, które spowodują, że w naszym mieście będzie się po prostu żyło lepiej” – zachęca Robert Choma na stronie internetowej Przemyśla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jest coraz więcej ludzi starszych,schorowanych mieszkających w zasobach komunalnych nie zasadne jest podłączenie wszystkichmieszkańców do ciepłowni,jednej przez co unikniemy i smogu,brudzenia elewacji,tragicznego dostępu do składowaniaopału,po to chyba miasto ciepłownie stawiało by tego wszystkiegouniknąć...
Jest coraz więcej ludzi starszych,schorowanych mieszkających w zasobach komunalnych nie zasadne jest podłączenie wszystkichmieszkańców do ciepłowni,jednej przez co unikniemy i smogu,brudzenia elewacji,tragicznego dostępu do składowaniaopału,po to chyba miasto ciepłownie stawiało by tego wszystkiegouniknąć...