Reklama

Ruszają konsultacje w sprawie budżetu obywatelskiego

16/05/2015 16:45

1,5 mln zł planują władze Przemyśla przeznaczyć w przyszłym roku na realizację inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować będzie można tylko za pomocą strony internetowej.

Prezydent miasta zachęca do konsultacji w sprawie opracowania regulaminu tej inicjatywy. „Liczymy na konkretne, usprawniające proces składania i wyłaniania pomysłów wnioski, uwagi, ewentualnie zastrzeżenia do dotychczasowej procedury. Zależy nam, aby budżet obywatelski był rzeczywistym odzwierciedleniem naszych, Przemyślan, potrzeb – na naszych osiedlach, podwórkach. Liczymy na innowacyjność i zaskakujące, pomysły, które spowodują, że w naszym mieście będzie się po prostu żyło lepiej” – zachęca Robert Choma na stronie internetowej Przemyśla.
Pewnym jest, że wprowadzona zostanie jedna zmiana – głosowanie będzie się odbywać tylko w formie elektronicznej. Ma to na celu ułatwienie zliczania głosów oraz uniknięcie fałszerstw.
Uwagi odnośnie regulaminu można kierować drogą elektroniczną na adres kpm@um.przemysl.pl do 29 maja.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ryszard - niezalogowany 2015-05-17 10:12:00

    Jest coraz więcej ludzi starszych,schorowanych mieszkających w zasobach komunalnych nie zasadne jest podłączenie wszystkichmieszkańców do ciepłowni,jednej przez co unikniemy i smogu,brudzenia elewacji,tragicznego dostępu do składowaniaopału,po to chyba miasto ciepłownie stawiało by tego wszystkiegouniknąć...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości