Od dziś, środy 3 czerwca, aż do niedzieli 7 czerwca podkarpaccy policjanci będą brać udział w działaniach pod kryptonimem "Boże Ciało 2015". Mają one na celu zapewnić bezpieczny przejazd wszystkim podróżującym drogami naszego województwa.
Działania policyjne ukierunkowanę są na poprawę bezpieczeństwa na lokalnych trasach. Funkcjonariusze biorący udział w akcji będą mieli za zadanie ułatwić ruch pojazdów w głównych arteriach komunikacyjnych oraz tzw. wylotówkach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, policjanci ręcznie pokierują ruchem, wyznaczą objazdy i udzielą informacji o ewentualnych utrudnieniach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Boże Ciało, jest okazja wydarcia kasy od kierowców i nie tylko.
Bo kiedyś było pisz pan pincet a te czasy juz nie wrócą :(
W Polsce piekna kultura, a w Rosji po prostu horror, zobaczcie sami: tomas-morr.livejournal.com/301939.html
1, 67 mln mandatów na rok. Już nienawiczę policjanta w białej czapce.
Boże Ciało, jest okazja wydarcia kasy od kierowców i nie tylko.
Bo kiedyś było pisz pan pincet a te czasy juz nie wrócą :(
W Polsce piekna kultura, a w Rosji po prostu horror, zobaczcie sami: tomas-morr.livejournal.com/301939.html