Entuzjaści roślin mają szansę dziś i jutro (28 i 29 marca) na powiększenie swoich kolekcji. Okazją są Wielkie Targi Roślin odbywające się w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Łukasińskiego 20 w Przemyślu. Wiosenna edycja wydarzenia wystartowała o g. 9 i już zdążyła skusić niejednego zapalonego ogrodnika.
Popularne wydarzenie sprzedażowe i wystawiennicze, czyli Wielkie Targi Roślin, skupiające miłośników zieleni, zdążyło się już przyjąć w Przemyślu. Jest to już kolejna jego odsłona w grodzie na Sanem i - co pokazuje poranna frekwencja - jest ona całkiem udana.
Na odwiedzających w hali „Medyka” czekają rośliny doniczkowe, kolekcjonerskie rarytasy, sadzonki oraz porady. To szansa na uzupełnienie swojej zielonej kolekcji i odkrycie wyjątkowych gatunków. Jeśli szukacie kwiatowych akcentów wiosennych i świątecznych, również je znajdziecie. Odwiedzających nie brakuje. Okazja do upolowania wspaniałych okazów będzie do g. 20, a w niedzielę (29 marca) od 9 do 18.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze