Zakończyły się pierwsze tegoroczne remonty dróg gminnych w mieście i rozpoczęły się prace na kolejnych odcinkach. W budżecie na te inwestycje zabezpieczono w tym roku prawie 800 tys. złotych.
Kilka miesięcy temu mieszkańcy sygnalizowali o złym stanie ul. Otwartej, która pozostawiała wiele do życzenia. Problem pojawiał się szczególnie w deszczowe dni, ze względu na brak asfaltu powstawało w tym miejscu błoto i kałuże. W budżecie miasta przeznaczono 150 tys. zł na budowę wspomnianej drogi. Położono tutaj nawierzchnię asfaltową i nowy chodnik. Prace zakończyły się także m.in. na ul. Browarnej i ul. Okopowej. Dobiega też końca przebudowa ul. Stepkiewicza, gdzie m.in. wydzielono nowe miejsca parkingowe[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze