Reklama

Rywalizowali w tenisie stołowym

17/03/2017 16:00

W sobotę, 11 marca, w hali sportowej przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku odbył się II Memoriał Witolda Rolskiego w tenisie stołowym. Turniej odbywał się w czterech kategoriach: 16 – 49 lat – zawodnicy ligowi, 16 – 49 lat – amatorzy, 50 lat i starsi oraz kobiety.

W zawodach wzięło udział około 60 zawodników. Rywalizację wśród kobiet wygrała Julia Stachiewicz[paywall]. Wśród zawodników pięćdziesięcioletnich i starszych najlepszy okazał się Mieczysław Krakowiak. Rywalizację zawodników ligowych wygrał Tomasz Jurkiewicz, natomiast w kategorii amatorów najlepszy okazał się Tomasz Tetla. Po zakończonej rywalizacji odbyła się ceremonia wręczenia statuetek dla najlepszych zawodników oraz zawodniczek w poszczególnych kategoriach.

Wyniki: kat. Kobiety: I – Julia Stachiewicz, II – Katarzyna Foryś-Hawro, III – Barbara Struś; kat. zawodnicy 50 i starsi: I – Mieczysław Krakowiak, II – Wiesław Sura, III – Andrzej Mazurek; kat. zawodnicy 16 – 49 lat – amatorzy: I – Tomasz Tetla, II – Piotr Maciałek, III – Dariusz Karnas, kat. zawodnicy 16 – 49 lat – ligowi: I – Tomasz Jurkiewicz, II – Jakub Jamrozik, III – Daniel Ślęk.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama