Na boisku szkolnym w Horyńcu-Zdroju powstało naturalne lodowisko. W jego utworzenie zaangażowała się cała szkoła, ale korzystać może każdy. Jest nawet dostępna wypożyczalnia łyżew.
– Takie lodowisko funkcjonuje u nas już po raz kolejny. Inicjatorami są nauczyciele wychowania fizycznego – mówi dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju Dorota Rachwalik.
Na lekcjach w-fu uczniowie wydeptali plac i ustawili bandy. Resztą zajęli się pracownicy szkoły. Lodowisko jest oświetlone i wyposażone w nagłośnienie, dzięki któremu korzystającym czas umila muzyka.
Lodowisko rozpoczęło funkcjonowanie 7 stycznia i będzie działać dopóki pozwoli na to temperatura. Według prognoz, w najbliższych tygodniach nie ma zatem obaw o jego zamknięcie. Czynne jest przez 7 dni w tygodniu od 8.00 do 21.00. Korzystanie jest bezpłatne, a przyjść może każdy – zarówno dzieci, jak i dorośli. – Przychodzą całe rodziny – przyznaje D. Rachwalik. Jest również dostępna wypożyczalnia łyżew.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo Wy!!!