Reklama

Sami zrobili lodowisko. Korzystać może każdy

10/01/2017 20:00

Na boisku szkolnym w Horyńcu-Zdroju powstało naturalne lodowisko. W jego utworzenie zaangażowała się cała szkoła, ale korzystać może każdy. Jest nawet dostępna wypożyczalnia łyżew.

– Takie lodowisko funkcjonuje u nas już po raz kolejny. Inicjatorami są nauczyciele wychowania fizycznego – mówi dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Horyńcu-Zdroju Dorota Rachwalik.

Na lekcjach w-fu uczniowie wydeptali plac i ustawili bandy. Resztą zajęli się pracownicy szkoły. Lodowisko jest oświetlone i wyposażone w nagłośnienie, dzięki któremu korzystającym czas umila muzyka.

Lodowisko rozpoczęło funkcjonowanie 7 stycznia i będzie działać dopóki pozwoli na to temperatura. Według prognoz, w najbliższych tygodniach nie ma zatem obaw o jego zamknięcie. Czynne jest przez 7 dni w tygodniu od 8.00 do 21.00. Korzystanie jest bezpłatne, a przyjść może każdy – zarówno dzieci, jak i dorośli. – Przychodzą całe rodziny – przyznaje D. Rachwalik. Jest również dostępna wypożyczalnia łyżew.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2017-01-12 22:28:01

    Brawo Wy!!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama