Reklama

Samobójstwo 30-latka na moście kolejowym

08/02/2017 11:00

2 lutego br., ok. godz. 8 rano, dyżurny przeworskiej komendy został poinformowany o ujawnieniu ciała mężczyzny, który powiesił się w rejonie mostu kolejowego na rzece Mleczka w Przeworsku.

Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie ok. godz. 8 rano.

– Jak ustalono, nieżyjący już mężczyzna to 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Na miejscu wykonano czynności procesowe pod nadzorem prokuratora rejonowego w Przeworsku, a następnie ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie – poinformowała rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku mł. asp. Renata Jaremko.

Obecnie w przeworskiej komendzie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie.


fot.Barbara Chmura
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama