Reklama

„Samobójstwo” w Tuczempach. Punkt JKS 1909 i Orła

Piłkarze IV ligi podkarpackiej w ten weekend (18 – 19 sierpnia) rozegrali 3. kolejkę spotkań.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Piast Tuczempy, który pokonał beniaminka z Gorzyc. Stalowcy bardzo przyczynili się do wygranej ekipy Łukasza Laski, bo sami sobie strzelili dwie bramki.
Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Wiązownicy. Miejscowi byli bliscy wyrwania punktu solidnemu zespołowi z Pilzna, ale ostatecznie musieli uznać jego wyższość.
Punkt zdobyły drużyny z Przeworska i Jarosławia. Pewnie cenniejszy jest ten, wywalczony przez beniaminka, bo Orzeł nie na niby postawił się jednemu z faworytów rozgrywek – Izolatorowi Boguchwała. Zremisował 0:0.
JKS 1909 natomiast może pluć sobie w brodę, bo komplet punktów w Kolbuszowej Dolnej miał na wyciągnięcie ręki. Prowadził, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 (1:2). Bramki zdobyli Bartłomiej Raba i Mateusz Jurczak.
Polonia Przemyśl swój mecz z Ekoball Stalą Sanok rozegra jutro, 20 sierpni br. o g. 18.


KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 2:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Michalik 31. min, 1:1 Ślęzak 36. min, 1:2 Wolański 54. min, 2:2 Rop 87. min, 2:3 Barycza 90. min.
Wiązownica: Michałowicz – D. Baran (77. Pigan), Sokołenko, Halejcio, Bartnik – Michalik, Fedor (46. R. Gil), Lorenc, Daniel, A. Gil (52. Soczek) – Rop.
Rzemieślnik: P. Baran – Fryś, Tragarz, Kwaśniczko, Florian (90. Bytnar) – Ślęzak, Szyszka, Barycza, Szymański – Macnar (75. Ślączka), Wolański.
Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Daniel, Rop oraz Kwaśniczko. Widzów: 200.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama