Piłkarze IV ligi podkarpackiej w ten weekend (18 – 19 sierpnia) rozegrali 3. kolejkę spotkań.
Drugie zwycięstwo z rzędu odniósł Piast Tuczempy, który pokonał beniaminka z Gorzyc. Stalowcy bardzo przyczynili się do wygranej ekipy Łukasza Laski, bo sami sobie strzelili dwie bramki.
Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Wiązownicy. Miejscowi byli bliscy wyrwania punktu solidnemu zespołowi z Pilzna, ale ostatecznie musieli uznać jego wyższość.
Punkt zdobyły drużyny z Przeworska i Jarosławia. Pewnie cenniejszy jest ten, wywalczony przez beniaminka, bo Orzeł nie na niby postawił się jednemu z faworytów rozgrywek – Izolatorowi Boguchwała. Zremisował 0:0.
JKS 1909 natomiast może pluć sobie w brodę, bo komplet punktów w Kolbuszowej Dolnej miał na wyciągnięcie ręki. Prowadził, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 (1:2). Bramki zdobyli Bartłomiej Raba i Mateusz Jurczak.
Polonia Przemyśl swój mecz z Ekoball Stalą Sanok rozegra jutro, 20 sierpni br. o g. 18.
KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 2:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Michalik 31. min, 1:1 Ślęzak 36. min, 1:2 Wolański 54. min, 2:2 Rop 87. min, 2:3 Barycza 90. min.
Wiązownica: Michałowicz – D. Baran (77. Pigan), Sokołenko, Halejcio, Bartnik – Michalik, Fedor (46. R. Gil), Lorenc, Daniel, A. Gil (52. Soczek) – Rop.
Rzemieślnik: P. Baran – Fryś, Tragarz, Kwaśniczko, Florian (90. Bytnar) – Ślęzak, Szyszka, Barycza, Szymański – Macnar (75. Ślączka), Wolański.
Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Daniel, Rop oraz Kwaśniczko. Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze