Reklama

Samochodowa wyprawa dla podopiecznych hospicjum dla dzieci

Miło nam poinformować, że nieszablonowa akcja działaczy społecznych z regionu, mająca formułę nocnej, charytatywnej walentynkowej wycieczki samochodowej, znów zakończyła się sukcesem, a efektem był zakup najpotrzebniejszych produktów dla najmłodszych będących pod opieką rzeszowskiego hospicjum dla dzieci.

Była to już druga „Walentynkowa Nocna Jazda dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum”. Poprzednia edycja odbyła się w ubiegłym roku.

Organizatorzy – działacze organizacji charytatywnej „Czynimy radość pomagając” oraz[paywall] grup „Nocna Jazda Przeworsk” i „Nocna Jazda Leżajsk” – zaprosili w połowie lutego wszystkich zakochanych zmotoryzowanych, a także tych, którzy pragną bezinteresownie pomagać i motoryzacją się interesują, na wyjątkową wyprawę w szczytnym celu.


Ruszyli późnym wieczorem z Przeworska do Rzeszowa, z przystankiem w Leżajsku, by wesprzeć małych podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mieszczącego się w stolicy województwa.

Każdy uczestnik zobowiązany był wykupić charytatywną cegiełkę. Przejazd zgromadził wielu sympatyków z całego województwa.

Do puszek udało się uzbierać kwotę 709,48 zł, za którą zakupione zostały najpotrzebniejsze obecnie produkty dla najmłodszych, takie jak mleka modyfikowane Bebiko i Nan Pro, o których poinformowali wcześniej pracownicy hospicjum.

– Pragniemy podziękować wszystkim osobom za zaangażowanie i pomoc w akcji! – podsumowuje w imieniu organizatorów Michał Horbaczek.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości