Miło nam poinformować, że nieszablonowa akcja działaczy społecznych z regionu, mająca formułę nocnej, charytatywnej walentynkowej wycieczki samochodowej, znów zakończyła się sukcesem, a efektem był zakup najpotrzebniejszych produktów dla najmłodszych będących pod opieką rzeszowskiego hospicjum dla dzieci.
Była to już druga „Walentynkowa Nocna Jazda dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum”. Poprzednia edycja odbyła się w ubiegłym roku.
Organizatorzy – działacze organizacji charytatywnej „Czynimy radość pomagając” oraz[paywall] grup „Nocna Jazda Przeworsk” i „Nocna Jazda Leżajsk” – zaprosili w połowie lutego wszystkich zakochanych zmotoryzowanych, a także tych, którzy pragną bezinteresownie pomagać i motoryzacją się interesują, na wyjątkową wyprawę w szczytnym celu.
Ruszyli późnym wieczorem z Przeworska do Rzeszowa, z przystankiem w Leżajsku, by wesprzeć małych podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mieszczącego się w stolicy województwa.
Każdy uczestnik zobowiązany był wykupić charytatywną cegiełkę. Przejazd zgromadził wielu sympatyków z całego województwa.
Do puszek udało się uzbierać kwotę 709,48 zł, za którą zakupione zostały najpotrzebniejsze obecnie produkty dla najmłodszych, takie jak mleka modyfikowane Bebiko i Nan Pro, o których poinformowali wcześniej pracownicy hospicjum.
– Pragniemy podziękować wszystkim osobom za zaangażowanie i pomoc w akcji! – podsumowuje w imieniu organizatorów Michał Horbaczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze