W oranżerii Zamku Dubiecko w czwartek, 22 lipca, na wyjątkowej uroczystości spotkały się pary, które przysięgę małżeńską złożyły sobie pół wieku temu. Była okazja do gratulacji, dekoracji medalami i wzruszeń.
Złote Gody to rocznica, wobec której nie można przejść obojętnie. Wymaga wyjątkowej oprawy i właśnie taką stworzono z myślą o 27 małżeńskich parach z terenu miasta i gminy Dubiecko, które swoje związki zawierały w 1970 i 1971 roku.
Na uroczystości zorganizowanej w[paywall] oranżerii Zamku Dubiecko medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawanymi przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, małżonków świętujących złote gody udekorował gospodarz miasta i gminy Dubiecko Jacek Grzegorzak, gratulując wytrwałości w złożonym sobie wzajemnie przyrzeczeniu oraz przetrwania wszystkich życiowych zawirowań i przeciwności losu.
Dopełnieniem życzeń kolejnych długich lat w zdrowiu, zgodzie i poszanowaniu były też pamiątkowe listy gratulacyjne oraz kwiaty. Jak zwykle przy tego typu okazjach wzniesiono również symboliczny toast.
Niespodzianką i ukoronowaniem wyjątkowej chwili był wspaniały występ zespołu pieśni i tańca „Sanowiacy”, który dostarczył jubilatom wielu pozytywnych wrażeń. Jako redakcja również przyłączamy się do życzeń.
Niech wspólna małżeńska droga trwa jak najdłużej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze