W pięknych okolicznościach przyrody i pogody w niedzielę, 4 września, odbył się 14. Wielokulturowy Festiwal Biesiada Galicyjska na Zamku w Krasiczynie.
Ci, którzy zdecydowali się przyjechać do Krasiczyna, nie mogli narzekać. Piękny park i idealna pogoda sprzyjały biesiadowaniu. Przy zachodniej ścianie renesansowego zamku uczestnicy imprezy mogli raczyć się kresowym jadłem i napitkami i relaksować przy dźwiękach kwartetu smyczkowego „Ars Perfecta” oraz utworach wykonywanych przez Orkiestrę Dętą OSP Harta. Nie brakowało stoisk twórców regionalnych i rękodzielników, którzy wystawili m.in.: wyroby z drewna, obrazy, zioła lecznicze na przeróżne dolegliwości. Każdy mógł spróbować swoich sił na torze łuczniczym, przejechać się zabytkowym pojazdem po terenie zamkowego parku. Wisienką na torcie był występ gwiazdy wieczoru, zespołu bluesowo- rockowego „East Beat” ze Słowacji, który odbył się w przepięknej scenerii zamkowego dziedzińca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze