Reklama

Siłacze wśród strażników granicznych [WIDEO, ZDJĘCIA]

07/12/2017 13:30

W rywalizacji wzięło udział 38 funkcjonariuszy, w tym 9 pań. Zawodnicy musieli jak najszybciej pokonać przygotowany tor przeszkód, który składał się z 10 konkurencji.

1 grudnia na hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się pierwsze Mistrzostwa BiOSG „Strong Border 2017”.

W kategorii kobiet pierwsze miejsce zdobyła kpr. SG Monika Kmiecińska z PSG w Medyce, drugie sierż. SG Irmina Sikora-Kołodziej (Wydział Kadr i Szkolenia BiOSG), a trzecie Aleksandra Fundanicz z PSG w Czarnej Górnej.

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny był st. sierż. SG Przemysław Zdziebko (PSG w Rzeszowie–Jasionce). Na drugiej pozycji uplasował się st. sierż. Robert Sycz z Wydziału Zabezpieczenia Działań, a na trzeciej sierż. SG Marcin Śliwka z PSG w Krościenku. W klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu znalazła się Placówka SG w Rzeszowie–Jasionce, na drugiej PSG w Hermanowicach, a na trzeciej PSG w Korczowej.

Reklama

Puchary wręczyli Komendant Oddziału płk SG Robert Rogoz oraz Zastępca Komendanta Oddziału płk SG Adam Pacuk, który był jednocześnie głównym pomysłodawcą tych mistrzostw.


ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Szok - niezalogowany 2017-12-07 14:23:52

    Czyli tylko 30 sprawnych tam pracuje? Reszta niepelnosprawna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    on. - niezalogowany 2017-12-08 19:39:32

    ten koci grzbiet na końcu  aż mnie plecy bolą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    eM - niezalogowany 2017-12-10 21:19:27

    Podobno do SG jest więcej kandydatów na jedno miejsce niż na medycynę, a to rozumiem Ci którzy zrezygnowali z pójścia na medycynę? Może i dobrze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama