17 i 18 lipca na przemyskich kortach tenisowych rozegrano kolejny turniej w ramach Polskiej Ligi Tenisa.
Albatros Tenis Fest był to turniej amatorów w kategoriach: 2 Liga, Polska Liga Tenisa Kobiet i Polska Liga Tenisa 45+. W kategorii 2 Liga zwyciężył Damian Śmietana z Sanoka. W PLT Kobiet wygrała Wiktoria Suchy z Radymna, a w kategorii 45+ zwyciężył Witold Oczko z Przemyśla[paywall].
Współorganizatorami sportowych zmagań byli: Szkoła Tenisa Adam Dryś oraz Albatros Zygmunt Ziober – sponsor tytularny, który ufundował puchary i zorganizował kolację dla uczestników turnieju w świeżo oddanej sali weselnej.
– Turnieje organizowane w Przemyślu cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy w regionie i w Polsce, ponieważ potrafimy zapewnić sprawną organizację i odpowiednią oprawę (katering, promocyjne noclegi, relacje w mediach społecznościowych). Wychodzimy uczestnikom naszych turniejów naprzeciw i staramy się promować Przemyśl jako miasto gościnne i przyjazne turystom – zaznacz instruktor tenisa Adam Dryś.
– Naszym sukcesem jest to, że otrzymaliśmy prawo do organizacji zawodów typu Puchar PLT, na które przyjeżdżają między innymi zawodowcy czy też byli zawodnicy znani z występów transmitowanych w telewizji. Najbliższy turniej tego typu odbędzie się w połowie września – mówi A. Dryś.
Masz ochotę rozpocząć przygodę z tenisem? W sezonie letnim korty w Przemyślu pracują bez przerwy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pride zawsze towarzyszy Novakowi Djokovicowi u szczytu jego kariery, ale czasami przeradza się w arogancję, która mu szkodzi. random street view
Pride zawsze towarzyszy Novakowi Djokovicowi u szczytu jego kariery, ale czasami przeradza się w arogancję, która mu szkodzi. random street view