Reklama

Skrzyżowali rakiety podczas Albatros Tenis Fest w Przemyślu

17 i 18 lipca na przemyskich kortach tenisowych rozegrano kolejny turniej w ramach Polskiej Ligi Tenisa.

Albatros Tenis Fest był to turniej amatorów w kategoriach: 2 Liga, Polska Liga Tenisa Kobiet i Polska Liga Tenisa 45+. W kategorii 2 Liga zwyciężył Damian Śmietana z Sanoka. W PLT Kobiet wygrała Wiktoria Suchy z Radymna, a w kategorii 45+ zwyciężył Witold Oczko z Przemyśla[paywall].

Współorganizatorami sportowych zmagań byli: Szkoła Tenisa Adam Dryś oraz Albatros Zygmunt Ziober – sponsor tytularny, który ufundował puchary i zorganizował kolację dla uczestników turnieju w świeżo oddanej sali weselnej.

Reklama

– Turnieje organizowane w Przemyślu cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy w regionie i w Polsce, ponieważ potrafimy zapewnić sprawną organizację i odpowiednią oprawę (katering, promocyjne noclegi, relacje w mediach społecznościowych). Wychodzimy uczestnikom naszych turniejów naprzeciw i staramy się promować Przemyśl jako miasto gościnne i przyjazne turystom – zaznacz instruktor tenisa Adam Dryś.

– Naszym sukcesem jest to, że otrzymaliśmy prawo do organizacji zawodów typu Puchar PLT, na które przyjeżdżają między innymi zawodowcy czy też byli zawodnicy znani z występów transmitowanych w telewizji. Najbliższy turniej tego typu odbędzie się w połowie września – mówi A. Dryś.

Reklama

Masz ochotę rozpocząć przygodę z tenisem? W sezonie letnim korty w Przemyślu pracują bez przerwy.


fot.materiały organizatora
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-08-05 06:09:39

    Pride zawsze towarzyszy Novakowi Djokovicowi u szczytu jego kariery, ale czasami przeradza się w arogancję, która mu szkodzi. random street view

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama