Reklama

Śladami małej ojczyzny

10/12/2017 10:00

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie zorganizowała dla uczniów z terenu miasta i gminy Kańczuga konkurs fotograficzno-literacki „Śladami historii mojej Małej Ojczyzny”.

Jego celem była nie tylko chęć uczczenia samego święta niepodległości, ale co najważniejsze kształtowanie już od najmłodszych lat uczucia patriotyzmu i poczucia tożsamości narodowej, a zwłaszcza szacunku do historii swojego regionu. Laureatami konkursu zostali: I miejsce ex aeqo: Katarzyna Olejarz – Gimnazjum w Kańczudze, Natalia Podolak – Szkoła Podstawowa w Krzeczowicach i Julia Śmiałek – Szkoła Podstawowa w Rączynie, II miejsce ex aeqo: Martyna Sobal – Szkoła Podstawowa w Sieteszy, Jan Kościński – Gimnazjum w Rączynie, III miejsce ex aeqo: Julia Żygadło – Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej, Martyna Bednarska – Gimnazjum w Kańczudze. Wyróżnienie: Aleksandra Kuszek – Szkoła Podstawowa w Pantalowicach i Martyna Hawro – Szkoła Podstawowa w Kańczudze.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości