Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie zorganizowała dla uczniów z terenu miasta i gminy Kańczuga konkurs fotograficzno-literacki „Śladami historii mojej Małej Ojczyzny”.
Jego celem była nie tylko chęć uczczenia samego święta niepodległości, ale co najważniejsze kształtowanie już od najmłodszych lat uczucia patriotyzmu i poczucia tożsamości narodowej, a zwłaszcza szacunku do historii swojego regionu. Laureatami konkursu zostali: I miejsce ex aeqo: Katarzyna Olejarz – Gimnazjum w Kańczudze, Natalia Podolak – Szkoła Podstawowa w Krzeczowicach i Julia Śmiałek – Szkoła Podstawowa w Rączynie, II miejsce ex aeqo: Martyna Sobal – Szkoła Podstawowa w Sieteszy, Jan Kościński – Gimnazjum w Rączynie, III miejsce ex aeqo: Julia Żygadło – Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej, Martyna Bednarska – Gimnazjum w Kańczudze. Wyróżnienie: Aleksandra Kuszek – Szkoła Podstawowa w Pantalowicach i Martyna Hawro – Szkoła Podstawowa w Kańczudze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze