– Celem naszych spotkań jest zaangażowanie członków do większej aktywności politycznej i samorządowej – mówił Wiesław Buż, przewodniczący Rady Wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Rzeszowie na niedzielnym spotkaniu, 27 listopada, zorganizowanym w jarosławskim Centrum Kultury i Promocji.
Przedstawiciele podkarpackich władz SLD odwiedzają powiaty, licząc, że zmotywują członków do uczestniczenia w[paywall] życiu samorządowym. Spotkania są związane również z przygotowywanym programem formacji, który niedługo zostanie ogłoszony.Przedstawiciele powiatowych struktur SLD mieli sporo uwag i pytań. Zwracano uwagę na brak propozycji dla młodych. Mówiono o wysokości składek, o braku siedzib w miastach powiatowych i wielu innych problemach. Spotkanie zakończono stwierdzeniem, że lewica jest potrzebna, a klęski ponoszone w ostatnich latach wynikały ze zbyt racjonalnego patrzenia i kierowania się zdrowym rozsądkiem. Wygrywały partie prezentujące bardziej populistyczne programy.
– Jesteśmy dobrą partią. Przez ostatnie 11 lat byliśmy odsunięci od władzy, więc błędy w kierowaniu krajem nas nie dotyczą – zapewniali przedstawiciele formacji.

fot.Roman Kijanka
Reprezentanci SLD z regionu mieli sporo uwag do wojewódzkich władz formacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze