Reklama

SLD zamierza zewrzeć szyki

01/12/2016 16:30

– Celem naszych spotkań jest zaangażowanie członków do większej aktywności politycznej i samorządowej – mówił Wiesław Buż, przewodniczący Rady Wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Rzeszowie na niedzielnym spotkaniu, 27 listopada, zorganizowanym w jarosławskim Centrum Kultury i Promocji.

Przedstawiciele podkarpackich władz SLD odwiedzają powiaty, licząc, że zmotywują członków do uczestniczenia w[paywall] życiu samorządowym. Spotkania są związane również z przygotowywanym programem formacji, który niedługo zostanie ogłoszony.

– Pozwoli nam wyjść do społeczeństwa z ofertą. Będziecie mogli poczuć się potrzebni rodakom, bo tylko wtedy obdarzą nas wsparciem – zwracał się do przedstawicieli formacji, którzy na jarosławskie spotkanie przyjechali z powiatu przemyskiego, jarosławskiego, przeworskiego i lubaczowskiego.  

Przedstawiciele powiatowych struktur SLD mieli sporo uwag i pytań. Zwracano uwagę na brak propozycji dla młodych. Mówiono o wysokości składek, o braku siedzib w miastach powiatowych i wielu innych problemach. Spotkanie zakończono stwierdzeniem, że lewica jest potrzebna, a klęski ponoszone w ostatnich latach wynikały ze zbyt racjonalnego patrzenia i kierowania się zdrowym rozsądkiem. Wygrywały partie prezentujące bardziej populistyczne programy.

– Jesteśmy dobrą partią. Przez ostatnie 11 lat byliśmy odsunięci od władzy, więc błędy w kierowaniu krajem nas nie dotyczą – zapewniali przedstawiciele formacji.


fot.Roman Kijanka
Reprezentanci SLD z regionu mieli sporo uwag do wojewódzkich władz formacji.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama