Pierwsze tak obfite opady śniegu w naszym regionie nie spowodowały paraliżu komunikacyjnego, ale sprawiły wiele utrudnień. Kierowcy muszą mieć się na baczności.
"Zmieniające się warunki drogowe, szybko zapadający zmrok, mgły, opady śniegu, śliskie i mokre nawierzchnie znacznie utrudniają kierowcom jazdę. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość i gwałtowne manewry mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków" - podkarpaccy policjanci apelują o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A ja sie pytam drogowcy znowu zaskoczeni zima do 16 zadnej plugo piaskarki niewidac bylo coz kilka dni temu zapewniali ze zima ich niezaskoczy a dzis bylo widac tego efekty
Jakiś czas temu był artykuł " Drogowcy są przygotowani na zimę " Hahahah przyszła zima a drogowcy znowu zaskoczeni
Ludzie pomyslcie troszke. Wam sie wydaje ze caly rok w piaskarce siedzi Pan Staszek czy Mietek i czeka az zacznie padac?chwile to musi potrwac zanim zaczna pracowac. ReKi opadaja
A ja sie pytam drogowcy znowu zaskoczeni zima do 16 zadnej plugo piaskarki niewidac bylo coz kilka dni temu zapewniali ze zima ich niezaskoczy a dzis bylo widac tego efekty
Jakiś czas temu był artykuł " Drogowcy są przygotowani na zimę " Hahahah przyszła zima a drogowcy znowu zaskoczeni
Ludzie pomyslcie troszke. Wam sie wydaje ze caly rok w piaskarce siedzi Pan Staszek czy Mietek i czeka az zacznie padac?chwile to musi potrwac zanim zaczna pracowac. ReKi opadaja