Reklama

Słodkości dla Frania. Szkoła w Olszanach znów ruszyła z pomocą

Cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszanach gorąco kibicuje Frankowi Karasiowi z Przemyśla od początku jego walki z SMA. Uczniowie zbierali na jego rzecz nakrętki, robili ozdoby świąteczne na kiermasz, ze sprzedaży których też wpadło do skarbonki chłopca „kilka groszy”, a teraz postawili na sprzedaż słodkości.

To najnowsza inicjatywa dyrekcji, uczniów szkoły i ich najbliższych. Jak zapewnia szefująca placówce Barbara Nawojska-Synus, z pewnością nie ostatnia. Szkolnym uroczystościom z okazji obchodzonego niedawno Dnia Babci i Dziadka samorząd szkolny postanowił nadać wymiar charytatywny, częstując przybyłych słodkimi pysznościami w zamian za ofiarowany datek.

Uczniowie upiekli muffinki, dodatkowo w ramach kiermaszu sprzedawano też wyśmienite pączki, a babcia jednej z uczennic klasy szóstej z własnej inicjatywy upiekła pyszne rogaliki. Połączono więc przyjemne z pożytecznym, co pozwoliło zebrać sumę 2243 zł, która zasiliła prowadzoną leczenie Franka.

– Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Jestem też wdzięczna całej społeczności szkolnej, rodzicom, babciom i dziadkom za okazane serce i wsparcie akcji zorganizowanej w naszej szkole. Wszyscy wierzymy w to, że dobro wraca ze zdwojoną siłą – podsumowała dyrektor placówki.

Reklama

Dorzuć grosik

Na portalu siepomaga.pl wciąż trwa zbiórka funduszy na leczenie Frania.

By dorzucić od siebie parę groszy, wystarczy wejść pod link: https://www.siepomaga.pl/franek.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama